Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Korai felülés? A ti babátok...

Korai felülés? A ti babátok is fel akar ülni. Kislányom múlt héten volt 3 hónapos, és egyfolytában fel akar ülni.

Figyelt kérdés
Ha az ölemben van, vagy a mellkasomnak, vagy a lábamnak döntöm a hátát, de akkor is próbálkozik. Sőt, ma a pihenőszékében is többször megpróbálta. Szerintetek nem lesz baja a gerincének? Szerencsére háton ill. hason is elvan.
2010. máj. 20. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Az enyém is folyton erőlködik, amikor a hintában van. Már nem is merem benne hagyni akkor se ha be van csatolva. Folyamatosan próbálkozik... Ja és 9-én volt 3 hónapos!
2010. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom hasprésezik...Még semmiképp ne engedd neki, mert nem elég erős a gerince az üléshez.

Ha szeret háton és hason, akkor nincs gond:) fektesd hol így, hol úgy.

2010. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is ezt csinálja 3 hónapos korától, még most is rájön néha ha a hátán fekszik, hasizomból akar felülni és kepeszt. Szerintem már tök kockás a hasa. :)) Pedig már az oldalán félig ülve elvan és eljátszik, de ez beléjük van szerintem kódolva. Pedig majd az igazi felülés nem hasizomból lesz.

7 hónapos

2010. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom dettó ilyen. Ő is 3 hónapos.

Mondjuk nem lepődtem meg, mert a bátyjával is ugyanígy jártunk, sőt ő állásba fel is nyomta magát. Mindenki mondta, hogy ne hagyjuk, de nem lehetett ellene mit tenni. Jó nem állítottuk a végtelenségig.

Megjegyzem, azóta se ül le egy percre sem....

2010. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy akar ülni, de bír is? Ha nem, úgysem tud mit tenni.
2010. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!