Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a 7 hetes...

Normális, hogy a 7 hetes babámat ha leteszem, egyből sírni kezd?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Normális. Ne szoktasd hozzá, hogy azonnal felveszed, ha sír. Azért sír, mert ehhez szoktattad.
2013. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális. 7 hete még a hasadban volt, melegben, csendben, vízben, sötétben, ringatózva, most meg itt van ebben a fényes, zajos, helyen, és még te sem vagy ott vele.
2013. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Ne hagyd sírni, szeretgesd sokat! :) Azért sír, mert így fejezi ki magát!
2013. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezt csinálta az enyém is, most 3 hónapos. Mielőtt megszületett úgy készültem, hogy kicsit azért hagyom sírni, tanulja meg, hogy nem veszem föl rögtön ha valami baja van. Na persze gyorsan meggondoltam magam, szeretgettem és puszilgattam, ne szomorkodjon szegény. Mostanra teljesen elmúlt, lerakom játszik és alszik ha kell. Nem kell felvennem ahhoz hogy lenyugodjon. Ha mégis sír, akkor valami baja van. De simán meg lehet különböztetni mikor "hiszti" és mikor valami más. :) ilyenkor tényleg nem lehet meg hagyni, olyan friss az elválás, nem bírja a szívünk. :D hajrá.
2013. júl. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

normális, 7 hete még bent volt.

próbáld kendőben hotdozni, altatni, hogy érezzen a testközelséget. nyugi, nem lehet elkényeztetni, neki pont erre van szüksége.

vagy hagyod sírni, és egy idő után nem fog, mert megtanulja, hogy hiába sír, nem veszed fel, és ezzel megtanulja, hogy nem számíthat rád, és az emberekre.

2013. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
idbeteg a gyerekxD
2013. júl. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!