Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három napja északa keservesen...

Három napja északa keservesen elkezd sírni az 5 hónapos babám alig hogy leteszem aludni mitől lehet?

Figyelt kérdés
A doktornő azt mondja nem jön még a foga pedig olyan mintha fájna valamilye vagy megijedhet valamitől?Nagyon sokat fent van éjszaka pedig már átaludta az éjszakákat szerintem a foga lesz csak még nem látszik,van ilyen?
2010. márc. 24. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordulhat.Az 5 hónapos unokámnak az első foga egy hónapja bújt ki,most már kettő van neki.
2010. márc. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a foga! Nekünk is így volt. Nagyon nyűgös volt már vagy 3 hete éjjel-nappal. Abszolút nem látszott, hogy jönne a foga (védőnő nézte) mégis az volt. Amikor megláttam a szakadást az ínyén pár nap múlva kint volt a foga hegye és onnantól minden a régi volt végre. Ő akkor 6,5 hónapos volt.
2010. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem is azt mondták múlt csütörtökön (védőnő)pedig mutattam is neki..., h ez még nem a foga...Pedig nekünk már látszott egy fehér pötty!Tudod mit mondott,h szájpenész vigyem orvoshoz..

Na mindegy 4 napra rá a fele fogy áttörte az ínyét és tegnap reggelre pedig egész hosszában!

De öt napja szerinte nem jött a foga....mondjuk még csak 3,5 hós, tényleg kicsi,dehát látszott.

Nálunk a nyála is ilyen nagyon ragacsos nyúlós lett két nappal a kibújás előtt,meg ha hason van tiszta nyál alatta minden!

Kitartás!!!

2010. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!