Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nyáladzik a babám? 7hetes

Miért nyáladzik a babám? 7hetes

Figyelt kérdés
buborékokat is fujkál, meg folyik ki a száján. foga még nem lehet gondolom
2013. júl. 2. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a foga nő még ilyenkor, de a fogcsírák mozgolódhatnak már a kis szájában. Én erre tippelnék, teljesen normális. :)
2013. júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Remélem a foga jön. De- és ez nem riogatás, isten látja lelkem, csak profi vagyok a témában- nem lazák az izmai? Mert a hipotón gyerekeknek folyik a nyála. Nem szopizik esetleg nehezen?
2013. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sokat szopizik és gyorsan. max a technikája nem olyan jó. mit jelent hogy hipoton?
2013. júl. 2. 17:42
 4/6 dia1127 válasza:

nem hinném hogy a foga :) az én kis lányomnak is már másfél hónapos korában fehérlett az ínye és alatta látszódtak a kicsi fogacskák :) de már 7 hónaposak vagyunk és még mindig nem bújtak ki :)

Neki végig folyt a nyála :)

2013. júl. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy túl lazák, és gyengék az izmai. Az állkapcsán is gyenge az izom, ezért nyáladzik. Az orvos nem tapogatta meg az állkapcsát? Mintha nálunk úgy nézték volna. Ez kis fejlesztéssel megoldható.
2013. júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát nekem nem mondtak semmi ilyesmit, szépen felül mikor felhúzzák
2013. júl. 4. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!