Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyek magammal a korhazba...

Mit vigyek magammal a korhazba, amire szukseg lesz? Jovo heten mutetem lesz, nincs szivhangja a babanak. (7hetes) Nemtudom mit kell ilyenkor vinni magammal. Esetleg segitenetek.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Bocs az offért, de 7 hetesen az én babámnak sem volt még szívhangja.


36hkm.

2013. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsanat 8 hetes elmult, rosszul irtam.
2013. ápr. 18. 20:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Tavaly volt egy missed ab-om, műtét lett a vége. Nem tudom neked hogy lesz, én bent voltam egy éjszakát, mert este műtöttek.

SZerintem ami kell: papucs, törülköző, tusfürdő, fogkefe/fogkrém, hálóing,zsepi (én végigbőgtem,) pár bugyi, illetve én Tena Lady-t vittem be, bár adtak vmi betét a kórházban, csak nem akartam folyton kuncsorogni az újabbért. Kaja, mert a kórházi elég sovány.

2013. ápr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnalom. Kedves valaszolo Teged elaltattak, ereztel valamit?

Hat igen nekem is sok zsepi fog kelleni:-((((

2013. ápr. 18. 22:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 2011 nyarán volt egy missed ab-m, szintén 8 hetes korában halt el az embrió.

Kb. azokat vittem amit az egyik korábbi válaszoló írt, csak én nem Tena Lady-t, hanem sima éjszakai betétet. Nekem reggel csinálták, de én is bent maradtam egy éjszakát.

Reggel felraktam valami méhszájtágítót (nem emlékszem pontosan a nevére, azért tették fel, mert nem szültem előtte hüvelyi úton...mondjuk én sehogyansem, csak azért írom, ha esetleg neked volt már császárod, akkor is felteszik). Ez nekem kicsit kellemetlen volt, kb. 2-3 órát műtét előtt vártak, addig sikerült elaludnom, egyébként pedig rázott a hideg kicsit. Utána besétáltam a műtőbe, fel kellett ülni egy nőgyógyászati székbe, jött az altatóorvos, kaptam tőle valami szurit, azt hiszem ezt hívják kisaltatásnak. Szóval utána se kép, se hang, valamikor felébredtem az kórteremben.

Egyébként sokkal jobban jársz szerintem, ha otthon kibőgöd magad, a kórházban pedig nem....tudom nagyon nehéz, engem is megviselt, de arra kell gondolni, hogy sajnos az ilyen nagyon gyakran előfordul, még annyira pici, valószínűleg nagyon beteg volt, jobb így. Én a kórházban már képes voltam mosolyogni és azon gondolkodtam, hogy mikor fogunk újra próbálkozni. Muszáj pozitívan hozzáállni, előre kell nézni, sokkal-sokkal könnyebb úgy. Velem együtt jött a műtőhöz egy sorstárs, akinek már volt egy gyereke, de nagyon el volt kenődve. Nekem nagyon fura volt, hogy én vigasztaltam, hogy ne sírjon, meg fel a fejjel, meg gondoljon arra, hogy már van egy csodaszép kislánya és majd a következő baba újra összejön, stb, miközben én az első babámat veszítettem el...Az, hogy most így jártál, semmiben sem befolyásolja a későbbi esélyeidet. Én 2011 december végén újra állapotos lettem, a kislányom most 7 hónapos, lassan mászik. Van olyan ismerősöm, akinek 3 babája van már, de közben sorozatmintát "készített": missed ab, egészséges baba, missed ab, egészséges baba, missed ab, egészséges baba....meg rengeteg egyéb ismerősöm (meg anyu ismerősei), akiknek szintén volt vetélés, vagy missed ab, utána pedig egészséges gyerekek. Fel a fejjel, kitartást! :D (Bocsi, hogy hosszú voltam.)

2013. ápr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj bocs...természetesen nem én raktam fel a méhszájtágítót, hanem az orvos...elírtam. :/
2013. ápr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

3-as vagyok, én is sajnálom, hogy veled ezt történt (előbb lemaradt).

Nekem első terhesség volt, de kinyíltam, szóval nem tágítottak. Lényegében a kórház vécéjében vetéltem el, nem túl kellemes görcsök között. Mire este felkerültem a műtőbe már kb semmit nem éreztem, csak hogy nem bírom abbahagyni a bőgést. Felfeküdtem az asztalra, azt hiszem volt oxigén maszk is, de nem emlékszem, meg bekötötték a nemtudommit a karomba és pár perc múlva elaludtam. 20 perc múlva a kórteremben ébredtem. Persze aludni azt nem tudtam, szóval az éjszaka közepén inkább kimentem a nővérekhez tévét nézni...

Másnap reggel kérdezte az orvos, hogy haza akarok-e menni...

Ma már 13 hetes vagyok :)

2013. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!