Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek gond lehet a...

Szerintetek gond lehet a kislányom mozgásfejlődésével?

Figyelt kérdés
7 hónapos, egy ideje már minden oldalra át tud fordulni.DE! Nem akar, vagy nem tudom miért, nem igazán forog.Jobb oldalra hasra fordul és hason van sokat,kúszni nem kúszik,inkább hátra felé tolat,négykézlábra áll és próbál mászni,rakosgatja előre a kis lábait.Oldalra kiteszi a lábát,szerintem az üléssel próbálkozik lassan.Még mindig sír,hogy fordítsam a hátára,pedig meg tudja csinálni!Sokat fekszik hanyatt és így elvan,"beszélget",nézegeti a játékait.Nem kellene már aktívabbnak lennie?Szemészeti probléma miatt jártunk neurológusnál,ő azt mondta,hogy a hátizomzata kötöttebb, de a gyógytornász azt mondta,hogy ez még belefér nem tartotta indokoltnak,hogy gyógytornára járjon.Szerintetek rendben van ez így,ő ilyen típus,vagy gond lehet?
2013. júl. 3. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi baja nincs. Lustább baba, más ütemben fejlödik, de egyáltalán nincs elmaradva. Ne aggódj, egyszerre több minden érdekli, és nem egyet tökéletesít.
2013. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző hozzászólóval. Semmi probléma vele. Főleg, hogy gyógytornász is látta és ugyanezt mondta. Valószínűleg ő egyszerre fogja majd csinálni a mászást, a felállást, az ülést. Csak győzz majd fotózni és kamerázni mindent! :)))
2013. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mintha az én fiamról írtad volna. Háát készülj,ő most 8 hós és másfél hét alatt elkezdett mászni,felülni,térdelni,és ma már többször fel is állt. Örültem volna ha hagy egy kis időt,h én is tudjam követni... :)
2013. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!