Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy kis gond egy körforgóv...

Van egy kis gond egy körforgóval, mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vettem használtan egy fisher price projektoros macis körforgót.Használtuk is egy darabig,de zabálta az elemet,ezért úgy döntöttünk túl adunk rajta.Ma megvették volna.Nem volt benne elem,ezért párom hozott a boltból sony elemet.Bele tettük de semmit sem reagál rá.El sem indul,semmi.Arra is gondoltunk lehet h érintkező hibás.De mindenképp el szeretném adni.Igy hogy érintkezőhibás megvennék szerintetek?természetesen senkit sem akarok átverni,feltüntetném h mi a baja.

2013. jún. 24. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ezt velük kell megbeszélnetek.gondolom azért akarták ezt megvenni,mert projektoros,de ha nem működik akkor...
2013. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azért vesz az ember ilyet, mert használni szeretném, de ha hébe-hóba nem lehet és erről tud is, nyilván nem kell majd neki :)

Max, ha egy kis ezermester az apuka, de nem gondolnám, hogy akkor is bütyköléssel szeretnének kezdeni...

Szerintem kuka :(

2013. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már meg oldódott a probléma..igazából nem is volt:) Csak egy része kijár gyárilag amit nem vettünk észre.
2013. jún. 24. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!