Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen olajat használtok és...

Milyen olajat használtok és hogyan a fél évnél idősebb, de egy évnél fiatalabb gyerkőcöknél?

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 20:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Örülök neki, hogy offoltok. Mert végülis mégsem offolás, mert a kérdéshez szorosan kapcsolódik. Akár én is kérdezhettem volna...

Szerintetek gond, ha én sima napraforgóolajat használok neki, azt amivel amúgyis főzök?

2013. júl. 4. 07:54
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, már lehet tenni ilyenkor egy kiskanál olajat a főzelékbe. Legalábbis a dokink nekünk ezt mondta anno. Aztán 8 hónapos kortól felváltva vajat és olajat is használhatsz.
2013. júl. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

kókuszzsírt használunk kenyérre kenni és ritkán főzéshez, ott lehet kapni, mint a pálmazsírt, bioboltban vagy neten rendelni.

a főzelékbe nem nagyon teszek, magunknak sem, zsiradékot, rántást, habarást sem, nem is szeretem főzeléknek nevezni, mert arról a menzás jut eszembe.

magunknak a salátára teszek olajat, de abból ő nem ehet, mert nem tudja megrágni.

neki a kásába szoktam tenni kókuszzsírt, így megvan a napi adag.

és magtejet is iszik, pld szezámmagból, mansulából, kókuszból, napraforgóból, az is elég tömény.

házi kenyeret sütök, abba mindig teszek őrölt lenmagot.

a búzacsíra olajjal azért kell vigyázni, mert glutén abban is van, tehát nem jó belőle sok.

2013. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!