Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Idősebb kisbabás anyukák!...

Idősebb kisbabás anyukák! Zavar titeket, hogy esetleg a gyerek nagymamájának néznek?

Figyelt kérdés
Vagy nem foglalkoztok vele? Nyilván csak ritkán derül ki, hogy az embert a gyereke nagyanyjának nézik-e... Szoktam olyan kisbabás nőket látni, akikről elsőre azt gondolnám nagymamák, de persze ők az anyukák.
2013. jan. 6. 18:43
 1/10 anonim válasza:
100%

Édesapámat a saját nagyapámnak nézték, mikor kicsi voltam és együtt mentünk a boltba. A boltvezető azt hitte, hogy apámnak megszületett az első unokája. Apám csak elmosolyodott és közölte, hogy én az övé vagyok. :)

Remélem nem gond, hogy apukás példát hoztam fel.

2013. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
22%
Én sokszor, akkor is leszoktam nagymamázni az ilyen anyukákat ha tudom, hogy ő a gyerek édesanyja. :)
2013. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre már volt példa:)Én 36 éves vagyok,anyukám 56 éves,a kisöcsém 13.(emellett nekem már van egy 16 éves lányom)Nemrég orvoshoz vittük az öcsémet,be kellett feküdnie kórházba.Mindenki nekem szólt hogy anyuka.Anyumnak és nekem is elég kellemetlen volt,de hát ez van.
2013. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
És akkor mi van. Mindenki mindenkit megszól ma már ez a divat, ha nem ezért akkor másért nem tök mindegy.
2013. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem már volt olyan, hogy a szomszéddal sétáltunk én is a babámat ő is a babáját és megálltunk a pékségnél vásárolni, leraktam mellé az én lányom (babakocsiba) mellé... Megkérdezték tőlem, hogy a nagymama elkísért sétálni! jajjj, szegénynek el sem mertem mondani! 33éves... nem mondanám, h annyira idősnek néz ki, de nem is fiatalos... Na de nem nézném az édesanyámnak!!!!! (Én 25vagyok)... Szerintem aki idősebb, annak biztos van oka, h későn jött a baba, aki meg csak idősebbnek néz ki, annak pedig biztos rosszul esik!
2013. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 34 vagyok és most van egy 9 hónapos kisfiam. Nem érzem magam öregnek de ugye már olyan fiatal sem vagyok. Biztos nem venném jó néven ha nagymamának néznének vagy fognak esetleg. Próbálok mértékkel fiatalosnak kinézni.

(de az nagyon bosszant hogy a férjem is ennyi éves és elkérték a szeméjiét a sparban mert szeszes italt vett az ünnep előtt. Én sajna nem nézek ki nagyon fiatalnak.)

2013. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem konkrétan a kérdésre válaszolok, de a férjem egyik karbantartó helyén néztek minket apa-lányának. Ő akkor 22, én 21 voltam. :) Megjegyezték neki, hogy igazán csinos a lánya... Ő meg felvilágosította őket, hogy rendesek, de a felesége vagyok. :)
2013. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

41 vagyok ,2 éves lesz a kislányom..még soha sem néztek a nagymamájának :DDDDD

Nyilván függ attól,hogy mennyire fiatalos az anyuka,de van szép számmal olyan fiatal anya is ,aki bizony nagyon lestrapált és jóval idősebbnek néz ki a koránál!

2013. jan. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én lassan 22 vagyok,hugom 5 lesz.Egyik öcsém most lesz 11.Őt nézték a fiamnak úgy,hogy az anyja is ott volt velem (nevelőanyám).Lányom 3 hónapos.Rettentő fura,hogy a hugi ilyen kicsi még.Én alapból úgy terveztem,hogy fiatalon szülök(bár nem ennyire),mert az keringett a fejemben,hogy anyám is idősen szülte hugomat és jaj istenem milyen gáz lenne ha mennék a szülöire és : Jó napot nagymama,hát miért maga jött az értekezletre?! Engem nem fognak a lányom nagyijának nézni az tuti,de egyébként gondolom rosszul esik annak,akit nagyinak néznek.
2013. jan. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én általában feltételezem, ha 40 alatti nőről van szó, hogy ő az anyuka. Viszont volt már egy nagy tévedésem... húúú az nagyon ciki volt. Azóta is ég a fejem, ha csak meglátom.

A fiam egyik kis csoporttársának az anyukája most negyven éves, az apuka viszont csak 22... (nem akarom megszólni őket, de az ember alapból nem feltételezi, hogy 18 év korkülönbséggel egy pár lennének) Na szóval azt hittem, hogy anyuka a nagymama, és apuka az ő fia. Hát iszonyú ciki volt, amikor közölték, hogy neeem, ők házasok, és ő az anyuka... Jajj, azt hittem elsüllyedek szégyenemben... :D :D

2013. ápr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!