Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vinnétek feltétlen magatok...

Mit vinnétek feltétlen magatokkal nyaralásra 5 hónapos babának?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Úgy készülj mintha csak otthon lennétek. Pelenka, cumi, ha tápszert is adsz neki tápszer, ruhák minden időjáráshoz, csörgő, rágóka, naptej de valami 50faktoros, kissapka, textil pelenka, minden amire szüksége van otthon, vigyél neki való fájdalom csillapító szirupot, esetleg szúnyog és kullancs elleni krémet. A fájdalom csillapító azért jó mert amikor mi voltunk nyaralni 1hétre nekem is 5hós volt a lányom épp kezdődött a fogzás és nehezen viselte. Ja meg ha fürdeni is fogtok, akkor úszópelust is vihetsz neki. Kellemes nyaralást!
2013. júl. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mindent amire általában szükségetek van .Én vittem magunkkal lázmérőt és lázcsillapítót is. Meg persze amit használunk: Fürdető kenőcs, vigantol, hintőpor, törülköző, pléd, elegendő pelenka, popsikrém,cumisüveg, ha már itatod is akkor neki való víz, kissapka, ruha felkészülve hidegebbre is( mi pont rossz időt fogtunk ki:-( ) és mindenképpen 50faktoros naptej. Ha használsz akkor ne felejtsd otthon a mellszívót sem.Ha tápszeres akkor az se maradjon ki. Én írtam egy átgondolt listát és pipáltam amit már elraktam. Kellemes nyaralást Nektek:-D
2013. júl. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, kihagytam a játékait. Az is fontos:-)
2013. júl. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
TAJ kártya, iratok, gyógyszerek!
2013. júl. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fűtőventillátor, vízforraló, jól jöhet, bármire jó
2013. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!