Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ötleteket, tanácsokat várnák...

Ötleteket, tanácsokat várnák nyaralásra?

Figyelt kérdés
Júniusban megyünk az akkor 15 hós kisfiammal Horvátországba KRK-re nyaralni. Tippeket várnék, hogy mit ne hagyjak otthon, mi az amit megbántatok, hogy otthon maradt, jó ötlet-e éjjel menni, amíg alszik és ezt hogy csináljam, stb.
2013. máj. 6. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges túlzásba vinni a ruhákat. Az éjszakai utazás megzavarhatja az egészet, szerintem nappal utazzatok. Bőven elég változás a nyaralás, a szálloda stb .Saját be vált gyógyszerek valamint pár játék. Minden uj neki, érdemes nem túl stresszelni a dolgot mert megérzi.
2013. máj. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért mennénk éjjel, mert biztos nem bír ki 7 óra utazást egy örökmozgó baba nappal.
2013. máj. 6. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Éjjel én sem mennék, de a nappalt úgy számold, hogy sokszor megálltok. Füves parkolóban kis rohangálás, motor, labda, stb...

Fűtőventillátor!! ok, hogy nyaralás, meg tengerpart, de ha hideg van, az jól jön. vízforraló! a ruhát szerintem sem kell túlbonyolítani.

üveges bébiétel vész esetére

faszénpor hasmenésre

sinlac/sinemil, szinte bármilyen ételt fel lehet vele turbózni

2013. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak utazási hányinger elleni tabletták,nézz utána. Nejlonzacskó, ha mégis kellene... Plusz egy flakon víz, szivacs, váltóruha elérhető helyen. Felfújható kismedence kiskád helyett.
2013. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az éjszakai utazás jó ötlet, végig fogja aludni az utat. Vízforraló, gyógyszerek, rovarcsípésre szer, napégésre szer. Tiszta víz mindig legyen nálad, hasfogó tabletta, nylon zacsi, EU tb kártya, biztostás!
2013. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy végig aludja az utat? Szerintem meg nem fogja, ugyhogy kedves kérdezőajd ird meg. Nem egy pár hónapot gyerekről beszélünk akit elringat a kocsi és carik a világra. Szerintem.
2013. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!