Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyszeri anyasági támogatás...

Csitta82 kérdése:

Egyszeri anyasági támogatás (300ezer ft. ) A külföldön élők is kaphatnak?

Figyelt kérdés
A feltétele az ( ha elfogadják) hogy 18 év feletti magyar állampolgár kapja meg , első gyermek születésénél. Nálam mindegyik igaz lenne. Sőt! Itthon hoznám világra, bár külföldön élek. Igy is kaphatnék ?
2013. júl. 4. 12:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Így van,biztos nem lesz belőle semmi,de mindenki a saját lakóhelyén kapja meg,ami jár neki.Kicsit igazságtalan lenne,ha a külföldön élők is kapnák,ha véletlenül mégis lenne belőle valami..
2013. júl. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
14%
Ez a szép a magyar fejekben. Beígérnek valamit, ami csak mézesmadzag,de már abból se adnánk senkinek! Még elméletben sem.
2013. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha kint is él külföldön, de van Magyarországon állandó bejelentett lakcíme (mert ugye lehet), a TB-t is fizetheti maga, így szerintem sajnos jogosult lenne. Én sem adnám meg külföldön élőnek, az vegye fel az adott ország támogatásait. Sőt én meglévő munkahelyhez kötném, persze Magyarországon. Csak az kapja meg a 288 ezret, akinek munkaviszonya is van, akinek nincs, annak a meglévő 64 ezer járjon csak.
2013. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező én nem akarlak megbántani,de ha külföldön vagy vedd föl az ott járó juttatást a gyerek után.Vagy költözz haza termelj itthon.Egyébként ez az egész csak a választásokra megy ki,de úgylátom sokaknak megdobbant szive hogy több pénzt kaphatnak az első gyerekre.Én legalább is nem adnám csak azoknak akik itthon élnek,dolgoznak,adóznak.
2013. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
91%

Én nagyon remélem,hogy nem szavazzák meg!Aki gyereket vállal,annak legyen annyi,amiből képes tisztességesen felnevelni és megadni neki ami kell!!

Ne ettől a pénztől remélje a megváltást!!

2013. júl. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó,ez meg a másik.Ne azért szüljün mert állambácsi majd ad rá pénzt.
2013. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
94%
Remélem SENKI de SENKI nem fog kapni. Kin@szott állambácsi inkább teremtene kismamaműszakot és arra áldozná a pénzt. Akkor nagyobb lenne a gyerekvállalási kedv. Most majd szülnek azért a k@rva 300ezerért, már ha behozzák. Basszus ha behozzák, komolyan fogom a családot és elhúzok innen a francba. Egy évig mindenki talpát nyaltam egy rohadt munakhelyért, hogy dolgozhassak, pénzt kereshessek, mert gyerek mellett nem könnyű. És akkor jönni akarnak ezek és adják ezt a hatalmas összeget???Oké, egyszer jó elkölteni, de a gyerekeket fel is kell nevelni!!! Azt meg ebből a 300 ezerből nem lehet, azt munkahelyből lehet. Ez a pénz nekem 4 havi bérem, és hány anyukának lenne ez még 4 havi bére???? Szégyelljék magukat!!!!! Meg azok is, akiknek ezen az ötleten felcsillan a szemük!
2013. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
83%

Kedves utolsó!Szívemből szóltál!!

Annyira igazad van,én is így gondolom!!!!!!

2013. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Így van,nem az anyasági összegét kéne emelni,mert ha ügyes az ember, akkor sok mindent meg lehet venni 64 ezerből is.Viszont ami utána jön,ahhoz kell igazán a pénz,viszont munkahely meg nincs...
2013. júl. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak ígérgetés,amire sokan felkapják a fejüket,de ha meg is szavaznák ezt,a választások után rövidesen el is törölnék,mert ugye így szokták ezek a majmok. Az meg a másik,hogy oké,300ezer forint,de meddig elég? Ez nem egy olyan hatalmas összeg,amiből évekig költ az ember a gyerekre. Na és miért csak az első gyereküket szülők kapnák ezt a támogatást? Megint ki lett találva valami,aminek se eleje,se vége. Ahelyett,hogy emelnék a családi pótlékot,munkahelyeket teremtenének.
2013. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!