Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyszeri anyasági támogatás...

Csitta82 kérdése:

Egyszeri anyasági támogatás (300ezer ft. ) A külföldön élők is kaphatnak?

Figyelt kérdés
A feltétele az ( ha elfogadják) hogy 18 év feletti magyar állampolgár kapja meg , első gyermek születésénél. Nálam mindegyik igaz lenne. Sőt! Itthon hoznám világra, bár külföldön élek. Igy is kaphatnék ?
2013. júl. 4. 12:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
A 17-es válaszolóval teljesen egyetértek!
2013. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
A 6-sal max. egyetértek. Nekem már annyira tele van a hócipőm a "kint élek, innen vehetek fel vmit" dumával. Egy csomó ismerősöm miután hazajön, innen megy gyesre, meg munkanélkülire. A másik kint élt x évig. oda adózott, stb. Kell innen az anyasági, most már az a szaros gyes is. Bocs, de ezen én annyira felháborodok. Én meg dologozok, adózok, és rakhatom be a gyerekem jövőre a bölcsibe, húzhatok vissza dolgozni, ha nem akarok éhen dögleni.
2013. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
"Sőt! Itthon hoznám világra, bár külföldön élek."-és most ezért legyünk hálásak???
2013. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Hűűűha, 300ezerért képes lenne egy magyar nő magyarországon (csupakisbetűvel) megszülni a gyermekét??! Attakujva!
2013. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a logikus es igazsagos, ha azok kapnak, akik itthon adoznak. En nem sajnalom masoktol, mert sokaknak szuksege lennera, de tuti, hogy nem lesz belole semmi, ujabb hazugsag. Arrol nem beszelve, hogy sajnos sokan ezt kihasznalnak es emiatt szulnenek.
2013. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
60%
Ne aggódj, nem lesz ilyen. Sosem fogják elfogadni, ha igen, akkor is mindenki tudja, kik azok, akik majd kapnak...
2013. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Mondjuk alanyi jogon járna, így nekem pl nincs különbség a külföldön dolgozom és a semmit nem dolgoztam de szülök kategória között.


Mondjuk szerintem az is érdekes, hogy ugye csak az elsőre járna. Lehet majd megszavazzák, hogy az elsőre jár 300 ezer de a többire meg semmi. Mert valahonnan előkel teremteni azt a pénz.

2013. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
66%
Népszerűtlen leszek. A férjem külföldön dolgozik, mert itthon nincs meló. Én gyeden a kicsivel. Előtte 18 év az eü-ben erre azt mondja ez a köcsög kormány, h ha a gyed alatt kimegyek a férjemhez akkor elveszi a gyedet....amiért én kva keményen megdolgoztam....és akkor benyögi, h 300 ezret ad azért mert valaki szülni méltóztat? Hát menjenek a pcsába! Én még a csp-t is elvenném, és csak természetben támogatnám a gyerekeket: kismamaműszak, ingyen ovi, suli, tankönyv, kaja....na akkor vajon hányan szülnének? Mert elegem van a nagycsaládosokból is, h nekik minden ingyen, te meg ha nem mersz vállalni csak 1 vagy 2 gyereket tartsd el az övét is! Rohadt egy világ...és igazságtalan!
2013. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem hogy vehetik el a gyed-edet ha külföldre mész?
2013. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Jajj nehanyan de rosszuindulatuak vagytok..pl aki nagyon remeli hogy nem kap senki de senki ilyen penzt.Tipikus Magyar hozzaallas!!!!Mind azok ellenzik akik mar szultek!Ne irigykedjetek!!Miert faj ez nektek?????Undorito!

Aki Magyarorszagra adozik kapjon tamogatast aki nem az ne...sajnos nem sajnos ez igy realis!

EGYEBKENT SEM LESZ EBBOL SEMMI!A fidesz hulyit ismet!

2013. júl. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!