Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt mas is, akinek a vedono...

Volt mas is, akinek a vedono 6 honapos korban ajanlotta a tejtermekek bevezeteset, tapszer elutasitas miatt?

Figyelt kérdés
Kicsit tartok tole,de alig tudok beleeroltetni valamilyen tapszert es a sulye sem gyarapodik ugy,mint kellene. A vedono azt mondta adjak neki minel tobb tejtermeket.
2013. júl. 4. 17:29
 1/3 A kérdező kommentje:
4 honapos korban kezdtuk a hozzataplalast
2013. júl. 4. 17:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát érdekes védőnő. Én tuti nem adnám, 8 hónaptól lehet a tejtermékeket adni. Az én fiam is mostanában kezdte kapni. 8 hónapos múlt.
2013. júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 7 hónapos korától adok neki tejterméket (pedig amúgy anyatejes, és nem volt gond a tejjel), nagyon jól fogadta. Először a 7 hónapos kortól adható joghurtos ill túrós bébiételeket adtam (Babydreamben volt 6 hónaptól adható joghurtos is, de kivártam a 7 hónapot). Amikor ezektől nem lett baja, áttértem a natúr joghurtra gyümivel, nagyon szereti. Most 8 hónapos, most már kis tejföllel készített főzeléket is adok neki. Esetleg próbálhatnál a tápszer helyett tejpépet adni, már 4 hónapos kortól adható tejpépek vannak, és ha még gyümölcsöt is keversz hozzá, nagyon finom lesz- pl a vaniliás tejpépbe almaszószt keverni, vagy banánszószt. Az én picim nagyon szereti azt is.
2013. júl. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!