Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónaposra is mindig adtok...

3 hónaposra is mindig adtok sapkát, ha kiviszitek a levegőre?

Figyelt kérdés
a fülét féltem
2013. júl. 5. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagy melegbe nem adnék.
2013. júl. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam nagy hajjal született, ami azóta még nagyobb lett (kb 4 cm. ) Párszor a nagy melegben annyira beizzadt a kis feje, hogy azóta csak akkor adom rá, ha szeles és/vagy hűvösebb idő van.
2013. júl. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem, melegben nem adom rá, közvetlen nap nem éri
2013. júl. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én babám csak 2 hónapos, de a nagy melegben nem adok rá, mert nagyon le szokott izzadni.
2013. júl. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Nnyáron nem kell még a pár hetesre sem! Közvetlen nap ne érje sehol! Amitöl félted a fülét 30-32 fokban? Egyébként sok gyereknek soha semmi baka a fülével!
2013. júl. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én babám 3 hetes, én nem adok rá. 32 fok volt és szélcsend, amikor kimentünk, minek ilyenkor sapka?
2013. júl. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A széltől lehet pl félteni a fülét, meg a kutacsát! pl a meleg levegőben, nekünk jól esik a kis szellő, de neki pont rosszul fújja meg a fejét és bármi lehet. Arról nem is beszélve, hogy ha annyira izzadós meleg van, a vékony sapi arra is jó, hogy felfogja az izzadságot.

Én a 9 hónaposomra is adok mindig sapit, hiszen ha kiviszem nem tudom garantálni pl, hogy mindig árnyékban lesz a feje! Baja nem lesz a sapkától, viszont ha nem adnék rá, abból lehetne...

2013. júl. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es szeritnem ez túlzás de persze mindneki maga dönti el mi jó a babájának.
2013. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9 hónaposra melegben sapka? Szerintem is túlzás, de persze mindenki maga tudja. Egyébként ha beizzad a feje a sapkában abból is baj lehet, mert jól megfázik, mikor leveszed róla a sapkát.
2013. júl. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Kinek mi a túlzás, engem már többen "leszóltak", hogy egy-egy babakocsiban (teraszon) altatásnál, miért nem adtam sapkát a fejére a gyereknek - szél nem fújt, nap nem sütötte, mert van tető, és meg is izzadt, végképp nem értette senki, hogy miért nem sapiba volt. Ahány ház, annyi szokás.

Én a kérdező kérdésére válaszoltam azt, hogy én hogyan szoktam. Azért vagyunk itt, hogy a sok információból sikerüljön valamit leszűrnie a kérdezőknek, hátha segít. Én sapi párti vagyok, főleg 3 hónaposan! Ennyi, más meg nem és ezt írja le.

2013. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!