Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babysitter 6 hónaposra egy...

Babysitter 6 hónaposra egy alkalommal? Jogosan aggódom, vagy csak a természetes anyai féltés?

Figyelt kérdés

Ma úgy alakult, hogy férjemnek és nekem is ott kell lennünk egy helyen, ami halaszthatatlan és nagyon fontos. Babát nem tudjuk vinni, családra ilyen szempontból nem számíthatunk, mert messze laknak, barátok, akire rábíznánk, dolgoznak. 2,5 óráról lenne szó, nem mennénk messzire és kaptunk egy nagyon jó ajánlást ismerőstől, akinek a gyerekére már többször vigyázott ez a nő. Hivatásos dadus, szóval ért a dolgokhoz, találkoztunk is már vele és nagyon szimpatikus volt.

Ti ráhagynátok a 6 hónapos babátokat?



2013. jún. 4. 10:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyszülőkre már többször hagytuk őt 1-2 órára, csak így idegenre nem, ezért van bennem a rossz érzés...
2013. jún. 4. 10:39
 2/8 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon muszáj, és nem tudod elvinni magaddal, nyilván még ez a legjobb megoldás.
2013. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát nyilván összetörne a szívem de ha muszáj akkor muszáj. ha megbízható helyről ajánlották akkor gondolom nem lesz baj. és 2,5 órát talán kibírsz te is talán pont aludni fog mikor más vigyáz rá.
2013. jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is ebbe bízom. Megetetem, mielőtt indulunk, aztán úgyis szokott délután aludni, remélem fog ma is. Amúgy, ha gáz lenne, 10 perc és itthon tudok lenni.
2013. jún. 4. 10:43
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Más országokban 6 hetes korában úgy beadják a bölcsibe, hogy vissza se néznek. Szerinted ott jobb helye van?
2013. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Úgy mentem szülési szabira,hogy 1 évesen bölcsibe kell adnom és vissza teljes munkaidőbe.4 hónaposan adódott lehetőség,hogy továbbképzés,heti 2x6 óra,és akkor 8 órás meló helyett kötetlen munkaiőben dolgozhatok jobb fizuért.

Így 4 hónapos korától egy eleinte idegen nő vigyáz rá heti kétszer.Most már nem idegen,fél éve vigyáz rá heti kétszer,két hónap múlvától bölcsi helyett is ő fog vigyázni rá időnként (és én,mivel igy tudok itthonról dolgozni).

2013. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha menni kell, akkor menni kell.... tapasztalt, megbízható emberre bízod, van mobiltelefon is, ha bármi baj van elér.
2013. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok. Amúgy én is megyek vissza napi 4 órában dolgozni októbertől, és valószínűleg ő lett volna, aki vigyáz rá, így jobb is, ha vannak ilyenek, hogy megismerkedjenek, mi is meglássuk, hogy tényleg "beválik-e". Csak ez most ilyen hirtelen jött és elfogott a rossz érzés. De túl teszem magam rajta :)
2013. jún. 4. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!