Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen dalokat szoktatok...

Ti milyen dalokat szoktatok énekelni babátoknak? Írnátok párat?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hátha van köztük olyan is amit én kihagytam, vagy nem ismerek...
2013. júl. 5. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én babám az "Érik a szőlőt" imádja, de lehet, hogy csak az Eriket hallja ki belőle, ahogy hívják. :)
2013. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én eleinte leragadtam a Csip-csip csókánál, a Bújj-bújj zöld ágnál és az Ég a gyertya ég-nél, de aztán megrendeltem a netről a Bújj bújj zöldág c. CD 1. és 2. részét, azt berakom a gyereknek és én is éneklem a dalokat, legalább van némi zenei aláfestés is, és talán nem bántja annyira a fülét a hamis hangom. :D
2013. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tavaszi szel vizet araszt(regebben erre aludt el), most Lencsi lanyos dalocskat szereti, van egy szamolos dal a netrol tanultam, allathangos dal, szinten a netrol, sok sok mondokat enekelek neki, o meg tapsol, 10honapos
2013. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a Hull a pelyhes,az A part alatt, az Aki nem lép egyszerre,Az egyszer egy királyfi,Árkot ugrott a szúnyog,Mókuska,mókuska...ezek hangzanak el a leggyakrabban.
2013. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amíg kisebb volt, akkor ezek mentek:

Mókuska, mókuska, Apu hogy megy be az a nagy elefánt..., ezeket imádta a legjobban, pár hónaposan végig kacagta őket és ha sírt és elkezdtem, mindig abbahagyta és figyelt :)

2013. júl. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mai slágerek...
2013. júl. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Füles mackó, Sétálunk, sétálunk..., Csip-csip csóka, Snufi nyuszi, Itt van a gumimaci, Mézga-Géza, Vízipók és még sorolhatnám.
2013. júl. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Nagyon szereti még a kislányom a Kicsi vagyok én.
2013. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Déli felhők, bóbita, micimackó, a part alatt, mókuska, 3 szabó legényke, a vargáék ablaka, én elmentem a vasárba, részeg tengerész ezek a kedvencek :) Ja és az icipici pók is. :)
2013. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy kis malac röf-röf-röf, Pál, Kata, Péter jó reggelt!, Füles Mackó, Pumukli főcímdala, Erdő, erdő, erdő, Egy boszorka van..., Mátyás király meséi főcímdal.

Most ennyi jutott eszembe.

2013. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!