Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van kedvetek mesélni 8-9...

Van kedvetek mesélni 8-9 hónapos babátokról?

Figyelt kérdés

Hány foga mvan,miket eszik,miket csinál, mekkora

Mennyit alszik stb...



2013. júl. 6. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom 12.-én lesz 8 hós.

3 foga van és 8800gramm illetve 80cm.Elég magas csajszi lesz belőle.:)

SOk mindent megeszik már amit magunknak főzök.Pl,csirkemell rizi-bizivel.Ilyesmiket.

Már mászik7 hónapos kora óta és már egyedül fel is áll.Pár napja már lépeget a járókában kapaszkodva.Szerintem nem sokára el is kezd járni.Egyedül kapaszkodás nélkül megáll ha elfelejtkezik magáról.:)

2013. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 9 hónapos volt múlt héten. 8 foga van, 9600 g és 80 cm. 6,5 hónaposa kora óta mászik, egy hónapja állt fel. Este 9- kb. reggel 9 ig alszik, napközben 2x 30-50 percet.
2013. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Fiam a héten 9 hónapos. 9100gr és 75cm-er :)


Nincs foga, és azt hiszem most jön neki, mert az éjjeleink katasztrófálisak. Az ínyén Én nem látok semmit, a doki néni állítólag igen, bár Ő már 3 hónapja ezt mondja.

Anyatejes a mai napig (bár már csak lefekvés elött), de még egyetlen egy éjszakát nem aludt át :S

Sőt, most a fogzáskor ált. 4-6 alkalommal felébred.


6hós korában kezdett el kutyázni, 2 nap múlva ült. 7hósan kezdett el mászni, 2 hét múlva felállt minden mellett. Most már lépeget a bútorok mellett, akár métereket is megtesz így. :)


Minden megeszik, egyáltalán nem válogatós. Minden kaját Én csinálok, imádja a gyümölcsöket meg a főzelékeket is.

Kedvenc a sütőtök minden formája, banán, meggy,kekszes dolgok. Illetve a cukkini, husileves, tök.

A darabossal hadilábon állunk. Sokszor adok neki kifli darabokat meg ilyesmit, de ha egy kicsit is nagyobb darab kerül a szájába már háború van, öklendezik :) Szerintem sose tanul meg darabosat enni :D De érdekes, mert pl. a kalácsból (a belsejéből) megeszi a falatokat és nem akar tőle megfulladni.

Az ivás is szörnyű, egyszerűen nem tudja a cumisüveggel mit kell csinálni. Nem szívja... csőrös pohárból és pici Jana-s üvegből iszunk :D

2013. júl. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam 9 hónapos. Négy foga van, 9300 gr körül mozog a súlya és 72 cm. 2x alszik,délelőtt 1 és délután másfél órát,éjszaka 1x kel. Rengeteg mindent eszik,húst,zöldséget,gyümölcsöt,az életkorának megfelelően mindent és még szopizik. Mászik,ül,áll,kapaszkodva lépeget és sokszor próbál egyedül állni. Ha kérjük,puszit ad :) tapsol,integet,gagyog,énekel,táncol.

2013. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lányom 4.-én volt 9hós.9300gramm körül lehet és 75-80centi között,kb olyan 78.Este alszik 9től reggel 6ig,utána 8-9től 11-12ig,majd 2-3tól fél4-fél5ig.Mindent megeszik szinte,bár a spenót/sóskával/répával/almával nincs kibékülve simán.Mászik,térdel,áll,fel akar mászni az ágyra,kiabál sokat.4foga van és jön még kettő hamarosan.
2013. júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Kisfiam 8 hónapos! 70 cm és 9100 gramm (49 cm és 2900 gramm volt születésekor). Nemsokára kint lesz az 5. foga - ezért mostanában nem mindig sikerül átaludni az éjszakát. Amúgy napközben még háromszor alszik, 30-90 percet. Imádja a hasát, minden zöldséget-gyümölcsöt szeret. 2 hete kezdett mászni, páros lábbal ugrál :), mostanában kezd rájönni a váltott lábas megoldásra. Néhányszor már kiült oldalra a mászásból.

És a Te babád miket csinál kedves kérdező?

2013. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

8hnapos egy hetes a kisfiam ül,mászik,feláll.

7foga van kint

Reggel tápszert vagy tejpépet eszik ebédre főzeléket kap vagy ait mi eszünk abból uzsira gyümölcsös joghurttal, kemyereg szalamival stb...mindig mást.

Vacsi mindig tapszer

Ő is imádja a pocakját úgy írnám tipikus pasi :-)

2013. júl. 8. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!