Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legédesebb/viccesebb...

Mi volt a legédesebb/viccesebb dolog amit a párotok csinált a babával? És mi volt a legidegesítőbb?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 13:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Fú hát édes az sok van: amikor puszizkodnak, ölelkeznek, énekel neki. Talán a legviccesebb, amikor jó kedvre akarja deríteni, fejére pakolja a bugyijaimat, úgy néz ki, mint egy arab sejk. Tegnap pl. egy-egy zoknit rakott a füleire, lógtak lefelé. :) A legidegesítőbb, hogy mindent túlaggódik. Ha az első prüszkölésnél nem is, de egy kicsit hígabb kakinál már rohanna a gyerekorvoshoz. :) 17 hónapos kislány anyukája.
2009. okt. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer az ágyon fekve közöttünk volt a fél éves kisfiunk és arról beszélgettünk,h. legyen-e kistesó, mikor legyen, stb. És egyszer csak a pici (véleményt nyilvánítva) egy erőteljes lábmozdulattal belerúgott apuka tökébe. :) Persze ez csak nekem volt vicces, a páromnak egyáltalán nem, de annyira jól jött ki,h. szakadtam a röhögéstől.

A legidegesítőbb talán az, amikor megpróbálja elpakolni a gyerek ruháit, azt nagyon nem szeretem.

2009. okt. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Legidegesítőbb az volt, amikor el kellett utaznom egy vizsga miatt egész napra a fél éves baba mellől, és a fréjem reggel odaadta neki a tízóraira kikészített kaját, tízóraira megkapta az ebédet, ebédre az uzsonnát, és uzsonnára kapott sonkát, és palacsintát. Legédesebbek akkor, amikor együtt szundikálnak a nagyágyon, ugyanolyan pózban. Apa és az utánpótlás.
2009. okt. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A legviccesebb az volt, amikor apa meztelen felsőtestel feküdt az ágyon, és az éppen mászni tanuló kislányom a cicije felé vette az irányt, majd nagyra tátotta a szájját és szopizni szeretett volna...hát én úgy nevettem, alig bírtam megszólalni.

Legidegesítőbb dolgot nem tudok mondani, nem emlékszem hogy ilyen lett volna. Ha mégis eszembe jut akkor írok megint :)

2009. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Olyan jó olvasni :) Íjatok még
2009. okt. 20. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!