Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha több kaját főztök a babátok...

Ha több kaját főztök a babátoknak le szoktátok fagyasztani?

Figyelt kérdés

Rizs-csirkehús-répa--- ezt csinaltam ma ebédre a fiamnak de kicsit több sikerült szedtem ki neki holnapra is belőle de még így is marad.

Betehetem a fagyasztóba máskorra vagy dobjam ki?


Lehet adni így fagyasztott ételt egy 8hónaposnak?



2013. júl. 7. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Siman fagyaszd le. Én csak a krumplis kaját nem fagyasztom. Nehogy kidobd!
2013. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Le lehet fagyasztani, a védőnőm nekem kifejezetten tanácsolta, hogy a főtt husit készítsem el, és jégkocka tartóba porciózzam ki neki az adagokat, és csak hozzá kell dobni a zöldséghez. Nyilván az a többi étellel is így van.

Ennek ellenére és mindig csak 2 napi adagot főztem a lányomnak, mert én személy szerint nem szeretek fagyasztott, felmelegített kaját enni, nem tudom jóízűen megenni, de ez az én hülyeségem, attól nincsen semmi baja...

2013. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, le lehet fagyasztani. Én is úgy vagyok,hogy a krumplis dolgot vagy a habarásos főzeléket nem fagyasztom, a püréket viszont lehet. A húst ha megfőzöd és összeturmixolod vagy apróra vágod, jégkocka tartóban lefagyaszthatod kis adagokban. Adhatod ekkora gyermeknek.
2013. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1x fagyasztottam le neki 6üveg kaját,különbözöeket.Mehetett a kukába,mert nem maradt semmi ize rá 5napra se már.Tedd el neki,de ne sokat,mert lehet nem fog izleni neki fagyasztósan.
2013. júl. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!