Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időt töltsön a 2,5hónap...

Mennyi időt töltsön a 2,5hónapos kislányom hasonfekve?

Figyelt kérdés
2,5hónapos a kislányom de nagyon nem szeret hason feküdni ez baj, minden este egy kicsit 5-10 percre teszem hasra de neki nagyon nem tetszik?
2009. okt. 17. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet nem erre a válaszra vársz: de amennyi jól esik neki!

Az jó, ha néha kicsit hasra teszed, úgy erősödik a nyakizma és kell is. De persze ha nagyon nem tetszik neki, akkor ne erőltesd, maradjon az az 5-10 perc.

A kisfiam kb. 5 hónapos koráig nem volt el hason, aztán egyszer csak azt vettem észre,h. hason alszik. Rájött, hogy úgyis jó pihenni.

2009. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, talán bejön ami nekünk is: ne erőltesd, és ne mérd az időt, csak csináld egyszer-párszor naponta is, napközben is, mikor épp eszedbe jut, de elég néhányszor, és mikor már kényelmetlennek látszik neki, fordítsd meg.

Nekünk ez nagyon bejött a 3 hónapos kisfiunkkal, már elég hosszan meg is marad úgy és cseveg, örül... :) Most már elkezdtem hagyogatni, hogy tanuljon meg megfordulni is, de mikor látom, hogy fáradt, akkor megfordítom én.

Ha túlságosan erőlteted, akkor talán nehezebben fog menni. De sok kicsi lépésben... persze minden babának más a ritmusa. A tied biztos másban jó, amiben más hasonló korú babák még nem :)

2009. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minél gyakrabban és minél többet, ébren. Ha elkezd picit nyekegni, akkor még fél percet hagyd, de utána fordítsd meg, ne fulladjon sírásba a dolog.
2009. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2009. okt. 19. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!