Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is szoktak öklendezni...

Másnak is szoktak öklendezni a 7 hónapos babák?

Figyelt kérdés
Mostanában maguktól öklendeznek. Semmi kis kütyü nincs amit a szájukba vehetnének, a főzeléket mindig pépesítem botmixerel rendesen, mégis néha öklendeznek. Ma reggel almát kaptak természetesen megmosva lebotmixerezve darabot még elvétve sem lehet benne találni. Kezüket nem nyomják le a torkukon.
2013. júl. 8. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán...én is pattogok egész nap amikor rodeozik..csak mindig azt hallom hogy meg akar fulladni..azt nézem mi csinál és akkor abba hagyja és rám vigyorog.A másik amit még csinál, hogy rágja a semmit..anno a lányom is ezt csinálta..állandóan kiborulok hogy valamit a szájába vesz, azt megnézem és nincs semmi.A kajánál is ugyan ez van, mint nálatok.
2013. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rágja a semmit :) Nálunk is :) Párom mindig nézegette, mikor észre vette, mert ő ilyet nem szokott csak úgy csinálni szerinte...soha nem hitte el, hogy szinte egész nap rág, de nincs semmi a szájába :D

Öklendezés, hozzátáplálás kezdetétől előfordul. A legminimálisabb apró kis darabkára, ha meg véletlen sikerült egy kis darab babakekszet lemajszolnia, nah attól rendes hányást rendezett a kb 7hónaposom! :) Talán mostanság kezdenek elább hagyni az öklendezések - 9 hónapos múlt már.

2013. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én meg idegeskedek h mitől van. A botmixer teljesen péppé mixeli a főzeléket ha nem mindig megkeverem és a legkisebbeket is kiveszem mégis öklendeznek. Mindig félek h a torkukra megy valami és attól öklendeznek...Már 2 hónapja hozzátáplálok az öklendezés csak most 2-3 hete kezdett náluk divatba jönni.
2013. júl. 8. 12:08
 4/5 anonim ***** válasza:

az én fiam meg műköhögést csinál :D köhécsel de látom h csak produkálja magát, meg közbe ha szólok neki vigyorog mint a tejbetök. :) ő is egész nap rágja a semmit, pár napja meg úgy tátog mint egy hal, csak ül a pihiszékbe és tátog. :)

6 és fél hónapos.

2013. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, a műköhögés nálunk is divat :-)) (7,5 hós a lányom) Annyira tudja csinálni, utána meg vigyorog ezerrel.. :-) Amúgy szerintem túl gyorsan próbálják nyelni és nyelni a kaját és hirtelen a torkukhoz megy és ezért vágnak ilyen ökelndezős fejet még akkor is, ha teljesen pépes a kaja :-) Én legalábbis ezzel próbálom magyarázni :-)
2013. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!