Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudom hatásosan növelni...

Mivel tudom hatásosan növelni a tejmennyiségemet?

Figyelt kérdés
A kisbabám 1 hónapos és 4-5 x eszik egy nap, de akkor sokat.Általában mellből, csak néha cumisüvegből. De több lett az igénye és nem termelődik olyan gyorsan.
2009. okt. 17. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fejj és próbáld ki a Laktoherb teát,nekem bevált.
2009. okt. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hagyd el az üveget, csak mellből etesd, minél gyakrabban tedd mellre, pl. ha nyűgösködik is. és idd a teát, nagyon hasznos, a Laktoherb sokaknak hozta már vissza a tejet!
2009. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Minden szopi után fejek, de nagyon kevés jön már. Szoptatós teából napi 3-4 csészével iszok.
2009. okt. 17. 19:13
 4/12 anonim ***** válasza:

Görögszénamag-tea vagy görögszénamag kapszula : SZUPERJÓ!!!


A teából napi 2 csésze (reggel és este) elegendő.

A kapszulából 3x 2-4 kapszula naponta...


Dr.Makai-féle Görögszénamag (100g) kapható a gyógynövényboltokban.


Kapszulát csak a neten tudsz venni:


[link]

2009. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fejés a mell stimulálására szolgál,nem is kell,hogy jöjjön belőle.Elég szopi után 5 percet fejni.1 v. 2 mellből szoptatsz 1 alkalommal?
2009. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja,és tényleg hagyd az üveget!
2009. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Hagyd minél többet komfortszopizni a babádat. Ugyanazt csinálja ilyenkor, mintha fejnél (cumizgat), vagyis stimulálja a melled és a testközelség miatt 100x hatásosabb a fejésnél. A cumisüveget felejtsd el, éjjel is szoptass legalább 1x, mást ne adj anyatejen kívül. De ne aggódj, néhány nap alatt lesz több, ha hagyod igénye szerint szopni. Addig nem lesz semmi baja. Nyilván ez a természetes, ha így "van kitalálva" a dolog.
2009. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Próbáld meg minimálisra csökkenteni/elhagyni a cumisüveget. Fejd szopi után a melled, nem baj ha csak pár csepp jön, a lényeg, hogy a melled azt érezze, még kell neki termelni.

Viszont a legfontosabb, nem tudom előttem már szemet szúrt-e valakinek, de egy pár hetes baba van hogy 4x szopizik egy nap???

Én nem vagyok a túl gyakori szoptatás híve, de hogy csak 6 óránként egyen az túlzás. Nekem ennyi idősen még bőven-bőven 3 óránként evett és éjszaka volt egy 6 órás szünet, vagyis 7X, de volt hogy 8X

2009. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt mondják a baba ismeri a saját igényeit és jelzi ha éhes. Nem vagyok híve az állandó felébresztegetésnek 3 óráként csak azért hogy szopjon pár cseppet utánna meg bealudjon. Napi 4-5 alkalommal eszik de akkor 150 és 200 ml között és szépen gyarapodik.
2009. okt. 17. 21:01
 10/12 anonim ***** válasza:

Pedig a tejtermelés igazi ingere a szoptatás. Az én babám is aluszékony volt, eleinte hagytam is aludni, de aztán szólt az orvos és a védőnő, hogy a vércukorszint leesése maga okozza az aluszékonyságot (főleg ha be van sárgulva a baba).

Persze nekem nagyon kényelmes volt a ritkább szoptatás, meg hogy alszik a gyerek- dehát végülis ez a gyerekről szól és nem rólam.

2009. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!