Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bright Starts rezgős babapihen...

Bright Starts rezgős babapihenőszékekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Kb. hány hónapig lehet kihasználni? Érdemes újat venni vagy használtba is befektethetek? Kinek melyik típus vált be leginkább? Vagy Fisher Price jobb?

2hó-s a baba



2013. júl. 8. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
az elektromosságon alapuló vibrálástól én vmi miatt nagyon ódzkodom. majd kézben ringatom a babámat, ha kicsit nagyobb lesz, akkor hintába teszem :)
2013. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adamo hintánk van, szerintem ez a legtutibb, rugóval, újszülött kortól akár 4 évesig, azt aggatsz rá, amit akarsz :)
2013. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ugyan nem elektromos van, hanem csak az alap, ez:

[link]


DE én nagyon imádtam, vittem magammal a konyhába, elbeszélgettem vele, énekeltem neki, nagy segítség volt, ahogy kalimpált a kis lábában ringatózott alatta a szék, nagyon imádott benne lenni.

Volt elekrotomos hintánk is, de azt utálta, nem volt hajlandó benne lenni, a hintázástkor pedig egyenesen sírt, úgyhogy hamar túl is adtunk rajta.


Egyébként pedig ebben kezdtük a hozzátáplálást is, ebben etettem. 9 kg-ig terhelhető egyébként, de az én lányom nagyon nagy baba volt, tehát ő már 5 hónaposan 9 kg volt, de még használtuk egy darabig utána is, pár hétig, amikor már nem lehetett berakni, mert felhúzta magát ülésbe, és akkor már szerintem annyira nem biztonságos, én legalábbis nem mertem benne hagyni, max ha előtte ültem, de akkor meg már nem túl nagy segítség.

Szóval szerintem 5 hónapos kor környékén leáldozik neki, és szerintem ha a drágább, 20.000-es fajtára gondolsz, akkor az nem éri meg az árát, legalábbis nálunk mindig az egyszerűbb dolgok jöttek be, játszóhíd sosem hozta lázba, pedig én is mindenből a csúcsabb modellt igyekeztem megvenni, aztán el is adtuk őket sorra, féláron persze, és a legegyszerűbb, alap verzió jött be mindenből...

2013. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekünk van, 1hete vettem használtan 2hós babámnak és imádjuk. napközben abban alszik mivel hasfájós, az ágyába nem tud aludni. amelyik helyiségbe épp vagyunk oda visszük a hintát is.
2013. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 eszo ***** válasza:

mindenképpen ajánlom! tutiszuper találmány!

kislányunk imádta!

ez nem elektromos,mert elemmel működik..a rezgést is szerette..de simán is elüldögélt benne..sokszor hintáztatta saját magát benne..és tényleg jó,mert én is vittem ide-oda magammal!

a napokban tettem félre,mert már majdnem kiszállt belőle és 9,5 kiló lett a babó, most lesz 7 hónapos..

szóval úgy számolhatsz,h kb fél éves korig jó..és mi is abban kezdtük a hozzátáplálást :-)

ennél drágábbat ne nagyon vegyél!jaaa...és szerintem simán vehetsz használtat..a huzatot könnyen le lehet venni, mosni..

2013. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már találtam is egyet használtan, akkor beruházok egyre, remélem nálunk is hasznos lesz, mert már egyedül unja magát fekve, és így magammal tudom vinni bárhova a házban.
2013. júl. 9. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!