Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már akinek a kisgyereke...

Volt már akinek a kisgyereke folyamatosan szürcsögött és zilált? Eddig azt mondta az orvos, hogy vírus vagy baktérium, de semmi más tünet nem volt csak néha orrfolyás. Már több mint egy hónapja tart.

Figyelt kérdés
Biztos,hogy nem lehet asztma vagy allergia vagy valami más?Tapasztalatok?Ja,és tényleg a tejallergiának is lehet ez a tünete?Mit gondoltok?Köszi.
2009. okt. 17. 21:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs,de félek még egy antibiotikum kúrát végigcsinálni,ami eléggé megviselte ha mégsem vírus a baj.
2009. okt. 17. 21:25
 2/3 anonim ***** válasza:

szia, hasonlo kérdést írtam én is picit lejjebb, vagyis tanácsokat vártam:)

tegnap voltunk készultségen mikor belázasodott (38,9C), az orvos szerint valami virus, de mivel nemrég kapott antibiotikumot, hagyjuk magátol átmenni rajta, és h valami virozis....

arra gondoltam, eddig minden tavasszal, osszel így voltunk, ezekben az átmenetekben (hidegbol melegbe és fordítva, tavasszal minden honapban náthás volt a drága, szinte el sem mult neki), remélem, csak errol van szo most is...ocsém anno detto így volt, mindig ezekben az "átmenetekben" volt beteg, a nagy télben sosem.

az asztmánál fulladna is, nálunk legalábbis ki van zárva. tavasszal volt a fiamnak rohama, az allergologus írt fel fujokát, ennek ellenére szurcsog most is, ugyhogy nálunk ettol fuggetlen.

2009. okt. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szörcsögés nálunk is 1 hónapja tart, meg néha olyan hangokat aD ki (evés közben - után), amitől úgy érezzük, hogy meg kell köszörülni a torkunkat. Elvittük egy fül-orr-gégészhez, aki semmilyen problémát nem látott, azt mondta, majd kinövi. Azért cebion- cseppet adok neki minden nap.

Taknyosnak egyébként néha taknyos, hetente 3x orrszívózom kb.

2009. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!