Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért bödös a fiam pelusa? Mi...

Miért bödös a fiam pelusa? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2 hónapos lesz, már átalussza az éjszakát általában. Reggel mikor felkel és pelust cserélünk nagyön büdi a pelusa. Pamperst használunk, egyenlőre 2-es méretűt, nem szeretnék váltani mert eddig ez bizonyult a legjobb pelusnak.

A fiammal van a gond?


2013. júl. 9. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert tisztul. Még lesz ennél büdösebb is ha jön tőle a kelevén. Zöld kaka. Nálam 7-8 hónapos korukig tisztultak a gyerekek.
2013. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sok a pisi a pelusban reggelre, sajnos ez (sem) ibolyaillatù. Teljesen normális ez sztem, de ha téged zavar a dolog, próbálj ki más pelusokat, hátha.

Egyébként Én is most tervezek váltani márkát. Eddig Dm-est használtunk, jó volt. Most váltottunk hármasra, vhogy ennek más szaga van alapból is, pláne mikor pisis..


A lidl-s vagy aldis-sra gondoltam, meglátjuk.

2013. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2-es a lidlis pelus nagyon jó, a nagyobbiknak azt használom.


1-es nem értem mire gondolsz, mi tisztulna belőle? Nappal nem büdös neki, csak reggelre. Kaka sem zöld, pedig tápis a kisfiam.

2013. júl. 9. 14:29
 4/12 timszy25 ***** válasza:
A pampersbe az én fiamnak is bebüdösödött a pisi.
2013. júl. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A felnőtt ember vizelete is büdösebb reggel. És mi is Pamperst használtunk 4+-ig, de aztán Liberora váltottunk.Nem olyan büdi,mint a Pampers, ha tele van és jó puha is és mivel mindig akcióznak valahol az ára is kedvezőbb.
2013. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem láttál még a gyermekednél zöld kelevénes kakát feltétlenül beszélj erről a védőnővel. Ez nem attól függ hogy mit eszik. Ez minden gyermeknél így normális, viszont ha nem tisztul az nem jó. A védőnő elmondja neked mi az a tisztulás, és a fontosságát is.
2013. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A pampers nekünk is irtó büdös volt reggelre, mi váltottunk liberora.
2013. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Születése után zöldes volt neki de az a magzatszurok volt. Egyik gyerekemnek sem volt soha zöld a kakijuk és köszönik szépen jól vannak. De egyébként nem is értem hogy jött ide a kaka. Ha büdös a pelenka és van bent kaki akkor annyi eszem van h rájövök h a kaki büdi.
2013. júl. 9. 22:21
 9/12 anonim ***** válasza:
A zöld kaka nekem is új, pedig két nagyobbacska gyerekem van, eddigre már biztosan kitisztultak :-). A magzatszurok az oké, de a kelevén???
2013. júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én hallottam olyat, hogy a tápszeres babáknak néha zöld a kakija, azt mondta a védőnő hogy ez nem baj.
2013. júl. 9. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!