Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden válasz érdekel. Most...

Minden válasz érdekel. Most 20. -án lesz a fiam 3 hónapos és este általában fél 9 vagy 9 kor eszik (tápszert) és reggel gyakran nekem kell fel keltenem kb 8 óra felé hogy egyen. Nem sok idő ez neki még?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 14:55
1 2
 1/12 Jégtánc ***** válasza:
Minden baba más.Ha éhes felébred majd.Nem marad ez mindig így.
2013. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Adj hálát!

Alvó gyereket sose ébresztenék fel, hacsak nem időre megyünk valahová.

(Persze nem újszülöttről beszélek, aki mondjuk be van sárgulva és alacsony súlyú, de 3 hónaposan erről szó nincs már...)

2013. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oké csak most voltam a védő nőnél és azt mondta hogy elmérték a fiam súlyát ötven deka helyett ötöt írt be és ebből lett hogy súly kontroll. Az egyik ezt mondja a másik azt! :-D
2013. júl. 9. 15:03
 4/12 anonim ***** válasza:

Ó te jó ég! Örülj neki!!!! :-D

Bár az én fiam aludt volna ennyit...

2013. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi gond a babáddal.Ez még rengetegszer fog változni.Nekem 4-5 hónapos kora körül ugyan ez volt.Aztán elkezdett össze vissza ébredni.Reggel 6-tól 7:30-ig.Változó,hogy mikor kel.Pedig nincs különösebb oka,mert mindent megtettem,hogy a napirend meglegyen.Szóval mindig alakítanak valamit.Ha éhes lesz,akkor felébred.
2013. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálam egy szabály van alvó gyereket nem ébresztek fel. Ha éhes felkel úgyis. Nekem a kisfiam 8 hetes kora óta négyszer eszik egy nap és nagyon szépen fejlődik jó súlyban van már lassan egy éves.

Örülj neki, hogy már most végig alussza az éjszakákat. :)

2013. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát nekem most 4800 grammos az jó és 59 cm 3030 grammal született és 51cm el
2013. júl. 9. 15:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Lányom este fél7től reggel 7-8ig aludt és nem keltettem sosem,ha éhes majd felébred úgyis,ne aggódj !
2013. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

persze hogy jó. akkor kb 600 gr/hónap.

Én sem keltettem őket, ha éhes felébred.

2013. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha hízik rendesen, nem kell már felkelteni, biztosan napközben megeszi már azt a mennyiséget, ami neki kell!
2013. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!