Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek terhesség alatt lett a...

Akinek terhesség alatt lett a hasan középen barna csík mikor múlt el?

Figyelt kérdés
Lassan 9hónapja szültem de még mindig látszik a barna csík a hasamon

2013. júl. 9. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
7 hónapja szültem, és nagyon halványan látszik még. Azt hittem már elmúlt, de most hogy megnéztem még látszik kicsit.
2013. júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. 1 év alatt tűnt el, semmi nem látszik, pedig jó vastag csík volt. Ne nagyon napoztasd, akkor könnyebben elhalványul.
2013. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szóval akkor elmúlik magától?

Nekem is.sokkal halvanyabb mint volt de látszik még

Most nyáron kivitelezhetetlen hoGy ne napoztassam

2013. júl. 9. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:
7 hónapja szültem de még látszik egy nagyon halvány csík a köldököm alatt (felette már nem látszik). De én nagyon fehérbőrű vagyok, nem is tudok napozni mert azonnal leégek, még ha kétmillió faktoros naptejet is kenek magamra. Szóval nekem szerintem ezért nem látszik már annyira.
2013. júl. 10. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8 hónapja szültem, még mindig látszik picit a csík.
2013. júl. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Több,mint 9hónapja szültem és még látszik,bár alapból halvány volt.A csikok is most halványodnak el,de látszanak még.
2013. júl. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!