Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pénteken megjött de hétfőn...

KokoE kérdése:

Pénteken megjött de hétfőn már semmi a mennyisege nagyon kevés volt a tompon tetején épp csak pár csepp volt, volt olyan mikor cseréltem hogy teljesen tiszta volt a tanponom. Szinre barna volt, nem volt egy csepp piros sem. Lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdesem,hogy nem is olyan régen gyanakodtam terhességre,írtam is ide.teszteltem es negativ lett.írták páran hogy teszteljek később is meg egyet,de azt nem csináltam már meg.gondoltam majd következő hónapban megvárom hogy, hogy jön meg.aztan nemsokra jeletkezett ez...lehetek ettől még terhes??vagy erre ne is gondoljak??már nőgyógyász keresésben vagyok,mert az enyem sajnos elhunyt.nehez olyat talalni akivel ugy tudok beszelni bármien gondomrol mintha a testvérem lenne... :(

2013. júl. 2. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj még egyet ha ez is negatív akkor menj orvoshoz, lehetséges hogy terhes vagy.
2013. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tesztelj. Nem vagyunk orvosok. Lehet, hogy terhes vagy, de az is lehet, hogy ez a ciklusod csak így alakult, és kész.
2013. júl. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!