Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél évesem nagyon hisztis...

Gabszem kérdése:

Másfél évesem nagyon hisztis mióta múlt héten beteg volt, miért?

Figyelt kérdés
Múlt héten 2 napig lázas volt, azóta borzalmasan hisztis, elötte nem volt ilyen gond, most állandóan dajkáltatja magát és üvölt ha lerakjuk, éjszaka is többször sír keservesen, mi történhetett?
2013. júl. 10. 10:23
 1/8 Kerria ***** válasza:
Atya ég!!! Te az én problémámat írtad le... bocsánat az offért, de szóról szóra ez van nálunk is. Semmi nem jó, ha valami nem úgy sikerül, ahogy akarja, nyűgös lesz, és hisztis...
2013. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lányom 6 és fél hósan volt lázas 3napig és mikor már jól volt is csak hisztizett.Egyszer lett hagyva sirni és lám,olyan volt újra,mint régen.Egyébként lehet még nem gyógyult meg teljesen vagy csak tudja,ha sir dajkálod :)
2013. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont ugyanez van az én fiamnál is! Ő is másfél éves, és múlt héten két napig lázas volt. Azóta még nem gyógyult ki szerintem teljesen, mert néha fáj a hasa, és ő is állandóan hisztizik! Remélem nem tart már sokáig. Együtt érzek veled!
2013. júl. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az én kisfiam fogzáskor produkálta ezeket a tüneteket. Nem lehet, hogy nálatok is ez van? használjatok fogínyápoló gélt, nekem azt mondta a patikus, hogy ez csökkenti a gyulladást meg fájdalomcsillapító hatása is van. második használat után már okés volt a dolog..
2013. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már 12 hónaposan kinnt volt 16 foga, úgyhogy nem. Nálunk éjszaka volt órákat fent fogzáskor, de nappal semmi baja se volt tőle. Én is gyanítom hogy még nem gyógyult meg mert az utóbbi három nap volt még kicsi hasmenése is.
2013. júl. 10. 12:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok, hogy ezt írom, de ha beteg volt akkor nem lehet hogy azért nyűgös még mindig? A 6 hónapos baba anyukájának: szeritnem a te kislányod sem hisztizik! Azért mert nem tudja elmondani hogy pl. fáj a hasa és sír, ezzel nem téged akar bosszantani. Az én 16 hónaposom is beteg volt de ő nem lett hisztis mert én ölelgetem, dajkálom mert tudom hogy még fájhat a hasa (nem is evett normálisan) vagy szimplán csak legyengítette a betegség és fáradtabb, több törődést igényel! Ti mit szólnátok ha szarul éreznétek magatokat és a párotok csak letudná hogy áááá mit hisztizel??
2013. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os! Én nem mondtam semmi olyat, hogy nem törődök többet a fiammal, most hogy beteg volt. Igazad van, több törődést igényel, de meg is kapja. Állandóan vele vagyok, ölelgetem, próbálom elterelni a figyelmét. És ő ennek ellenére is hisztisebb most. Az is igaz, hogy a fogzás is közrejátszhat. De ez azért eléggé fárasztó dolog, és már napok óta megy. Ha kicsit nem figyelek rá, mert dolgom van, máris jön a sírás. 3-as voltam.
2013. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kerria ***** válasza:

Kedves 6-os!


Ment részemről a zöld kezecske Neked, én is így gondolkodtam sokáig. Aztán 14-15 hónaposan elkezdett hisztizni, amit lekezeltünk, így utána már nem fordult elő. Látom és tudom mikor van hisztis sírása és mikor fáj valami. 'Szerencsére' teljesen különböző a kettő. Ennek ellenére a felvetésed valóban helytálló, nálam ez a magyarázat arra, hogy hiszti vagy fájdalom.

2013. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!