Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Noah névről?

Mit gondoltok a Noah névről?

Figyelt kérdés

A férjem amerikai, de olaszos a vezetkéneve. Az USA-ban fogunk élni. :)

Azt hiszem, The Notebook (bajban vagyok, fogalmam sincs, mi a magyar neve) című filmben szerettem bele ebbe a névbe. :)


2013. júl. 10. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Aranyos! Nekem tetszik! Nekem görög felmenőim vannak, így minden gyerkőcöm görög eredetű nevet kap!
2013. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerelmünk lapja :D

Amúgy szerintem jó név, főleg, hogy kint éltek, apa amerikai.

2013. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha Amerikában fogtok élni, akkor azt mondom, csodaszép név, és jó választás. Itthon divatból sokan választanak külföldi nevet (pedig az esetek többségében egy idegen nyelvet sem beszélnek), na, az speciel kevésbé tetszik.
2013. júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nagyon tetszik, de mi Magyarországon élünk, mindketten magyarok vagyunk, nem akartunk ennyire idegen nevet. Ezért lett Noel a fiam. De szerintem nektek tökéletes.:)
2013. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha külföldön fogtok élni, nagyon jó választás! Szép név! :) Magyarországon nem adnám.
2013. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megszületett, átszámítva 3330 gramm, 53 centi. :)
2013. júl. 15. 12:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratula! :)
2013. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!