Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről a névről?...

Mit gondoltok erről a névről? Milyen személyiséget sugall?

Figyelt kérdés

Zsuzsa.Csak így simán,nem Zsuzsanna.

Szerintem szép név,komoly és lehet becézni is.


2013. jan. 7. 19:20
1 2
 1/12 Jégtánc ***** válasza:
76%
Nagyon kedves személyiséget képzelek el,aki nyitott a világra:)
2013. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
A védőnőnket így hívják és nagyon aranyos kedves ember!
2013. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Céltudatos, természetes, életvidám, rendezetten élő, kiegyensúlyozott nő.

Nekem jobban is tetszik a Zsuzsannánál.

2013. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint egy liliom, ami a jelentése a névnek. Gyönyörű és nem hétköznapi egyénisége lehet a viselőjének. Nekem még talán a tisztaság is eszembe jut róla...
2013. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a nagynéném Zsuzsa. Egy végtelenül kedves, szeretetreméltó nő. Mindenki imádja. Volt egy ilyen nevű szobatársam "annó az iskolában" és ő is nagyon szerethető volt. Mindenkivel anyáskodott!
2013. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Földhözragadt, régi értékeket tisztelő személyiségre emlékeztet, nem is tetszik.
2013. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én Zsuzsanna vagyok

Érdekes módon a Zsuzsa nevet nem szeretem,mindenki Zsuzsinak hív

Én nagyon szeretem a nevem,és nem tartom magam földhözragadt embernek nyitott vagyok,vidám és nyugodt személyiség.Persze a kos énem is dolgozik,fejjel megyek a falnak

ja és a zsuzsát a Szabó Magda álarcosbál nevű regénye miatt nem szeretem.

Viszont van,akire jobban illik a Zsuzsa,mint a Zsuzsi,rám nem,én zsuzsis vagyok.És annyira aranyos becézései vannak.Amíg élek a fülembe cseng,ahogy Nagymamám mondta:kicsi Zsuzsókám.

Egy becézése van,amivel a halálba lehet kergetni, a Zsazsa.biztos Gábor Zsazsa miatt.

2013. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az előzőt tudnám folytatni, nekem a második nevem Zsuzsanna, a legjobb barátnőm Zsuzsa, a kislányomnak csak azért nem ezt a nevet adtam, mert s-re végződik a vezetékneve és nem jól hangzana.
2013. máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én simán Zsuzsa vagyok, és nagyon szeretem. :) Mindig ki kell hangsúlyoznom, hogy csak Zsuzsa, mert állandóan elírják Zsuzsannára.

Jellemre hagyományszerető, barátságos (már-már naiv :) ), házias, kedvesnek mondott ember vagyok, de anyatigris is, az igazságtalanság nagyon tud bántani, és hát az nem jó, ha nem tudom befogni a szám :/ . :)

Tényleg komolynak hangzik, de olyan jó becézések vannak!

Már biztos, hogy ezt a nevet fogod választani, vagy még puhatolózol?

2013. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Túl régimódi és nagyon komoly név számomra.
2013. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!