Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel fel 6 hós babám...

Miért kel fel 6 hós babám (tápszeres) éjszaka, mikor eddig 6 hetes korától végig aludta az éjszakát?

Figyelt kérdés
kb. 3 hete kezdődött, a fogzás kizárva, mert már 4 hónaposan kibújt 2 foga, nappal sem nyűgös miatta, már tápszert is váltottunk, sűrűbbre, tanácstalan vagyok!
2013. júl. 10. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem lakik jól este. Adj neki kenyeret valamivel. De lehet, hogy melege van, szomjas és azért nem tud aludni.
2013. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kezdett el forogni, vagy kúszni? A mozgásfejlődés ugyanígy bezavarhat.
2013. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1. nem vagy normális! Kenyeret???
2013. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 djudit ***** válasza:

Sok minden lehet.

- lehet melege van este így nyári hőségben, és emiatt, ha megébred lehet szomjas is, kínáld meg vízzel, de semmi mással, mert arra rászokik, és akkor már azért fog kelni, mert a gyomra ébreszti

- ha a melegben nyitva van az ablak most, beszűrődhetnek olyan zajok, amik zavarhatják

- én a fogát mondtam volna először, ha kettő már kint van, akkor már úton van a következő kettő, nekünk ezek szinte egyszerre jöttek ki, 1 évesen 12 foga volt már, addig állandóan fogzott szegénykém

- ha elkezdted a szilárd kajákat, akkor lehet a pocakja még érzékeny valamire, meg kell tanulnia megemészteni

- általában a mozgásos fejlődés is megboríthathja az alvást

- nagyon érzékeny babák, még a mosószer váltást sem értékelik, ha más illatú a környezet, amiben alszanak

- valami változás az életetekben, ami nyugtalanná teheti...

Ha eddig jól aludt, akkor biztos előbb-utóbb helyre áll a rend, csak addig "ne rontsd el", ne etesd meg éjjel, ne vidd át az ágyatokba, ha hosszú távon nem így akarod csinálni. Én sajnos megetettem, amikor 3 hónaposan újra ébredt, akkor még szopott, az lett belőle, hogy 13 hónapos koráig minden éjjel és hajnalban szopizott még, le kellett szoktatni, annyira megszokta a kis gyomra. (persze sírás nélkül oldottuk meg, ringatással ;)

2013. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is a fogára tippelnék! Nálunk az alsó kettő meg se kottyant neki, de a fölső kettőt megszenvedtük.

Esetleg melege is lehet, kínáld meg innivalóval.

2013. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az éjszakánk már nyugodt volt, nem kelt fel, valószínű, hogy a mozgásfejlődése zavarhatott be, mert tegnap sikerült neki átfordulnia a hasáról a hátára.
2013. júl. 11. 06:05
 7/7 A kérdező kommentje:
... és még mindig alszik :)
2013. júl. 11. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!