Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortòl ünneplitek a...

Mikortòl ünneplitek a babátok név - ês szülinapját?

Figyelt kérdés
5 hònapos lànyomnak holnap nèvnapja lesz, lehet butasàg de szeretnènk megtartani...Arra gondoltam, hogy babamocorgoba mennènk, szerintetek butasàg?
2013. júl. 10. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért ne ünnepelhetnéd már most, hiszen már most is így hívják. Persze érteni nem fog belőle egy mukkot sem, hogy minek örülsz úgy :) De jó lesz neki, hogy neked jó a kedved!

Boldog névnapot!

2013. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne butaság, hisz névnapja van?
2013. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szülinapot az elsőtől, a névnapból meg mi családilag nem csinálunk nagy ügyet, így azt a gyerekeknek sem különösebben tartunk.
2013. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Nàlunk a nèvnap mindig ùgy van, hogy az ünnepelt vàlaszt valamit amit szeretne csinàlni. főleg gyerekeknèl...ezèrt gondoltam erre, csak a baràtnőm szerint ilyenkor mèg butasàg.Szerinte 5 èves kortòl èrdemes. De en emlèkszem 2-3 èves lehettem mikor a Nagycirkuszban voltunk mert azt kértem, ès olyan szèp emlèk maradt. :-) köszönöm...
2013. júl. 10. 22:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Az elsőtől.
2013. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lányom júniusban született és februárban volt a névnapja meg lett tartva. Kapott karácsonyra is mikulásra is nyuszira is most az egy éves szülinapjára is kapott ajándékot!

Nyugodtan tartsátok meg! Képet gondolom csináltok róla azt kész! Mi is ezt csináltuk!

Boldog névnapot a kicsinek!!!

2013. júl. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen. :-)
2013. júl. 11. 06:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam novemberben született és márciusban meg volt az első névnapja. Mi hivatalosan megvendégelőset még nem tartottuk meg, mert áprilisban meg keresztelő volt, szóval akkor vendégeltük meg a családot, de ajádékot kapott így is. Szerintem nem hülyeség megtartani, ugynúgy névnap, tök mind1, hogy valaki 20 évesen vagy 5 hónaposan ünnepli :)
2013. júl. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kisfiamnak a hónap végén, 30-án lesz a 3. szülinapja.

Névnapja nincsen (édesapja külföldi, olyan neve van, ami nincs benne a naptárban/utónévszótárban- az apuka országában pedig ismeretlen dolog a névnap ünneplése)


A szülinap egyébként is hangsúlyosabb nálunk.


Eddig még kicsinek találtam a kisfiamat ahhoz, hogy szülinapi bulikkal ünnepeljünk, idén lesz az első alkalom, amikor nem csak anya-apa köszönti fel, hanem 2-3 kis barátját és azok szüleit meghívjuk. Azt találtuk ki, hogy nem otthon leszünk, hanem meghívunk mindenkit és kishajóval elmegyünk a Kopaszi-gáthoz (budapestiek vagyunk), ott játszunk, együtt vagyunk, süteményt eszünk, fagyizunk.

Szerintem sokkal fontosabb, maradandóbb lesz a közös élmény.

Természetesen ajándékokat is kap tőlünk (rollert, Logico és LÜK szetteket, Thomas-os pólót stb.), de most már fontosak számára a kis barátai is.

Hétvégén készítünk együtt valami kis kreatív meghívót, amit oda tudunk adni a barátoknak és valamilyen kis meglepetésben is gondolkodom.


Nem vagyok híve az olyan ünnepléseknek ilyen piciknél, hogy béreljünk ki valamit, csődítsünk oda bölcsis társakat vagy játszótéri felületes ismerősöket, hogy minél többen legyünk- azt a 30-50-80 eFt-ot, amibe egy ilyen kerülne, inkább elteszem a megtakarításai közé.


Boldog névnapot a kicsinek.

2013. júl. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!