Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha még nem tud a baba egyedül...

Ha még nem tud a baba egyedül ülő helyzetbe jutni, akkor azért megtartva ültessem?

Figyelt kérdés
nagyon szeretne már ülni,a nagy melegben a pancsi medencéjében is már csak ülni akar,h én fogom hátulról,de ez jó neki?nem tud felülni,hogy segíthetném elő,h sikerüljön neki?
2013. júl. 11. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad ültetni. Ha nagyon akarja, akkor dühében küzdeni fog érte, és erősödik hozzá, majd megteszi egyedül. Addig amíg magától nem tud valamit megtenni, nem szabad segíteni, erőltetni. Igaz ez ülésre, állásra, járásra is.
2013. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az öledben csücsültetheted, de ne erőltesd az ülést, nem tesz jót a gerincének.
2013. júl. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én alig vártam, hogy a lányom üljön, de megvártam amíg szépen magától tud egyedül ülni!
2013. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig ugy tartom az ölemben, hogy félig ülő helyzetben van, tehát megdöntve. Aztán ha ő magától feltudja magát erőlködni ülésbe, akkor hagyom, hogy úgy maradjon, amig vissza nem dől, el nem fárad. Szerintem ezt igy magától csinálja. Bár én annyira nem vagyok "ne éltessük a babát" mániás, ahogy az mostanság nagy divat, de azért én sem szoktam csak úgy ültetni a babámat.
2013. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mumusan ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Még nem készült fel a gerince.
2013. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne ültesd. Az az idő is eljön hamar, ne aggódj :-)
2013. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rövid ideig felültetheted semmi baja nem lesz, sehogyan nem tudsz segíteni majd kitalálja hogy kell.
2013. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!