Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, hogy a 8 hós...

Normális az, hogy a 8 hós kislány a forgáson kívül nem csinál más mozgást egyedül?

Figyelt kérdés
Néha segítséggel ül.

2013. ápr. 13. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ülni nem kell még, ne ültesd.


Enyémek se kúsznak, hanem forogva közlekednek. Ill. kislányom mászna, de nem sikeról neki, hintázik, rugózik. tolja fel a popsit.

2013. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem igazán, meg kéne nézetni mindenképpen, viszont ültetni szigorúan tilos.
2013. ápr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
8 hónaposan már kúsznia kellene,mindenképpen nézessétek meg a dokival
2013. ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Én megnézetném egy Dévényessel. 8 hónaposan azért már kúszni kéne, ha mást nem is.

A barátnőm lánya hipotón volt, de 8 hónaposan már Ő is kúszott. 10 hónaposan mentek Dévényre, mert még akkor sem csinált semmit a kúszáson kívül és a kúszáshoz nem használta egyáltalán a lábait, csak húzta maga után.

Szóval megnézetném. Ha esetleg gond van, jobb minél hamarabb szakemberhez kerülni.

2013. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk ugyanez a helyzet, ő is 8 hónapos kislány és én is kezdek aggódni. Csak forog, azt már 6 hónapos kora óta, emelgeti a popsiját, de még nem kúszik. Járunk ortopédushoz, nem ez miatt, hanem rendszeres kell járni. De ezt is megemlítem neki. Amúgy én is néha felültetem, nem tehetek mást, mert van, hogy fekve már nincs el a babakocsiban, így ülő pozícióba teszem. Ennyi idősen szerintem már nem teszel kárt azzal, ha ülteted.
2013. ápr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
dehogy nem teszel kárt, ez nem kor kérdése, amíg nem tud ülni addig nem elég erős, hozzá a gerince tehát tilos ültetni.
2013. ápr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. De tud ülni a kislányom 80 %-ban, támaszték nélkül is, csak ugye nem tud magától felülni!
2013. ápr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Amíg nem tud megától felülni addig nem tud ülni és tilos ültetni, de a te gyereked úgy teszed tönkre ahogy akarod.
2013. ápr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem teszem tönkre, az én gyerekemmel kapcsolatban meg ne használj ilyen szavakat! Akkor egész nap feküdjön, igaz?
2013. ápr. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen ez fogja arra ösztönözni, hogy mást is csináljon.

Akár, hogy is hangoztatod, hogy nem , attól még bizony nagyon is ártassz neki.

2013. ápr. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!