Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes control-ra megyek...

6 hetes control-ra megyek holnap! Irtóra félek!?

Figyelt kérdés
Még picit mindig vérzek. És még mindig érzékeny a gátam tájéka.Ráadásul ma megint kijött az aranyerem..:( Nyugtassatok, meg kérlek,h nem lesz baj. Ez a 2.szülésem. És a szextől is félek. Ezek a dolgok nem zavartak az első szülésnél.
2009. okt. 18. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

A 6 hetes kontrol , nem azt jelenti, hogy pont akkor kell menni.

Én nem mennék még, ha vérzel, mehetsz 2 hét múlva is.

Amikor már jobban érzed magad.

2009. okt. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mitől félsz? A szülésen már túl vagy( ráadásul kettőn), ezután még mi történhet?
2009. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ne félj, mond el a dokinak, hogy mennyire félsz, és hogy még nem minden ok lent, vagy ha tudsz szólj oda és menj pár nappal később, ha zavar az aranyér. nem baj, ha nem napra pontosan mész. a vérzés normális nekem is volt még, és nem mondott rá semmit a doki, csak azt, hogy majd szépen elkopik...


a szextől ne félj, nyugodtan várj még, ha nem komfortos, ezt szerintem a párod is megérti, pláne, ha nem éhezteted...nekem is kellemetlen volt először, azt mondják, hogy nagyon halogatni sem jó, mert ez bejáratós, az első pár alkalom mindig fáj, szóval érdemes túlesni rajta. nekem az első gyerek bár császár lett sokat vizsgáltak, mert baromi hosszan vajúdtam, ezért leamortizálódott a gátam és mivel toltam is aranyerem lesz. most 10-re császárra készülök minden kínlódás néélkül, remélem jobb lesz...az első után olyan volt a szex, mintha bevarták volna...


neked jobbulást!

2009. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mitől félsz? Elmondod a dokinak a gondodat, lehet meg sem fog akkor vizsgálni...

Kár előre így beparázni...

2009. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!