Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babám popsiából kakilás...

4 hós babám popsiából kakilás közben a saját hajszálamat húztam ki. Vigyem el holnap orvoshoz?

Figyelt kérdés
Éppen pelus csere közben jött rá a kakilás, és így pont végignéztem, ahogyan nyomja ki a popsiából. Erre a trutyi között ott volt a hajszálam is. Kihúztam, és még a végét a popsiából húztam ki. Nem is értem, hogyan történhetett!!! Hiszen mindig mindenre oda figyelek, hogy nyelhette le a hajszálamat??? Mondjuk pont egy hónapja kezdődött a terhesség utáni hajhullásom, és őrült módon takarítom a lakást a hajaimtól! De ez azért nagyon durva szerintem! Elvigyem orvoshoz holnap? Lehet, hogy még van benne hajszál? Amit kihúztam, az teljes hajam hossza volt. Volt már valakinek hasonló?
2011. okt. 12. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jujj.. Ne haragudj, de ez nagy butaság. Ennyire nem kell óvni, semmi baja nem lesz. El ne vidd, csak kinevetnek. Sokszor fog még ilyen előfordulni, sőt rosszabb is.
2011. okt. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Ha még van is benne, majd kijön úgy, ahogy ez is kijött. Én ilyet még nem tapasztaltam, de két éves kisfiammal, gombostűvel voltunk kórházba. Az orvos arra is azt mondta, hogy kijön magától. Biztos járt már más is így. No meg ha hosszú a hajad a baba turkál benne, utána a kezét a szájába veszi. Nem tűnik 100 %-ban elkerülhetőnek.
2011. okt. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

jaj, nehogy elvidd ezzel orvoshoz!

Ha majd totyog, ne tudd meg mi mindent össze nem eszik majd!

2011. okt. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Megnyugattatok!

2011. okt. 12. 23:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Visszasírod még azt az egy hajszálat amikor az első totyogós sétára mentek, és a gyerek szájából csak kapkodod a botot meg a falevelet, és igyekszel nem arra gondolni, hogy vajon hány kutya pisilte le, meg amikor a bejáratnál megtalálja az utcai cipődet és mire odaugrasz, már le is nyalta a talpát...


A kisebbik lányom amikor összekente a saját kakijával az ebédlőasztalt, akkor mindent lefertőtlenítettem, majd kissé zaklatottan megírtam egy fórumba. Erre írta vissza több anyuka, hogy mi bajom van már, mit aggódok, hiszen nem ette meg, mert az ő gyerekük meg is kóstolta...

Szóval hajszál még nem probléma..

2011. okt. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

utolsó.... :D....

kiíró... :D

2011. okt. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hajaj...30 cm-es hajszálaimat többször fedeztem fel így én is. Elég undi, de ennyi, nem lesz ettől baja.
2011. okt. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, mint amit írsz kedves kérdező. :-) Most már 14 hónapos, nem lett semmi baja természetesen.
2011. okt. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

23:34 nagyon vicces :))))) Remélem utólag én is nevetni fogok majd a sajátomon :)

Egyelőre én is csak a hajak, szőrszálak és szöszök miatt aggódom, de egyszerűen elkerühetetlenek...

2011. okt. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
karácsonykor a babám kakijában tülevelek voltak :))) és a sógornöm is talált az ö fia pelusában.
2011. okt. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!