Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért akkora baj, hogy megnézt...

Miért akkora baj, hogy megnézték nem vérszegény-e a lányom?

Figyelt kérdés
15 hónapos a lányom, és pár hete alig akar enni, szinte semmi nem kell neki, pedig korábban nagyon jó evő volt. Van hogy jobb az étvágya, de vannak napok amikor alig eszik. Gyerekorvos mondta hogy nézessük meg a vérképét, hátha vérszegény és azért. Hála az égnek kiderült hogy semmi gond nincs, tökéletes a vérképe. Anyós most egyfolytában azt mondogatja, hogy miért kellett összeböködtetni a gyereket, miért hagytam stb, nincs ennek a gyereknek semmi baja, egészséges stb... Mondogatja a kislánynak is hogy látod anya milyen csúnya, meg rossz, hogy hagyta. Most miért ekkora probléma ez?
2013. júl. 11. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Most állítanám le, az illetőt, aki azt meri mondani, arra, hogy elővigyázatos vagyok, hogy csúnya és rossz vagyok a gyereknek...


Igaz én már 2,5 voltam, volt ilyen vizsgálatom, és baj is volt velem, pedig még anyu is azt hitte csak hiszti, hogy nem eszek...meg finnyás vagyok, de már régebb őta tartott, akkor vitt orvoshoz...

Egyszer derüljön ki, hogy baj van, akkor madj az lenne hogy nem is figyeltél a gyerekre...


Nem vagyok híve én sem annak, hogy mindennel rohangáljunk orvoshoz..de ezt hagy döntse el a gyerek apja, és anyja, ne a nagyszülő, óvónő, vagy. Akárki, persze tanácsot adhat, de a gyerek előtt ne próbálja meg a tekintélyét a szülőnek elvenni

2013. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a probléma, ha ezt Te szó nélkül hagyod. Egyrészt anyóspajtás a Te gyerekednek nem mondhat szerintem semmi rosszat rólad, akkor sem, ha igaza van (ebben az esetben nincs), mert később már elég furán, konkrétan rosszul érezheti a gyerek magát, hogyha ilyeneket mondanak neki az anyukájáról.


Másrészt abszolút jól tetted, hogy utánajártál a dolgoknak. Szerencsére kiderült, hogy minden rendben, de ha mégis baj lenne, akkor mégis honnan kellene kiderítened, ha nem vizsgálatokból? Jól tetted, hogy orvoshoz, vérvételre vitted, Én is így tettem volna.


Anyósnak pedig szerintem még most törd le a szarvát finoman, vedd elejét a későbbi nagyobb problémáknak!

2013. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Anyósoddal problémák vannak.

Állítsd le. Ha nem érti a virágnyelvet, akkor konkrétan.

Ha azt sem érti, akkor csökkenteném a találkozásokat vele. Mondjuk két havonta fel jöhet egy-két órára.

2013. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk kitörne a III. világháború, ha BÁRKI szidni merne engem a gyereknek! Legyen ez akár a saját anyám! Teljesen mindegy, hogy anyósnak mi a véleménye, nagyon -nagyon súlyos következményei lennének ennek a viselkedésének a mi esetünkben! De ez én vagyok...
2013. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyòs meg senki ne mondjon a gyereknek ilyet. Ezt ott azonnal kèrd ki.Èn a 2 napos csecsemő lànyomnàl nézettem meg, örökölte is a vèrbetegsègemet ....az se tetszett anyôsnak, de kit èrdekel...
2013. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!