Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom másfél hónapja alig...

Kislányom másfél hónapja alig hízik, az orvosa szerint vérszegény és azért (voltunk vérvételen). Írt fel neki Maltofert, most azt szedi dec.29 óta. Azóta se nagyon hízik. Nem lehet, hogy más a baj? Nagyon aggódom érte. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
Amúgy semmi baja, jókedvű, eleven kislány.
2013. jan. 16. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Több hét, mire elkezd hatni. Kislànyom is szedte, kb. 3 hét, mire elkezdett hízni.
2013. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? ( első vagyok)
2013. jan. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6 hónaposak vagyunk, 4 hónapos kora óta szedjük a Maltofert és 1 dkg-ot nem hízott tőle, csak pocakfájást okozott. Mindenféle kivizsgálásra küldtek/küldenek bennünket, de eddig minden lelet negatív.
2013. jan. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

23-án lesz 4 hónapos.

Amúgy amióta megkapta a 2 havi oltását azóta nem hízik. Akkor volt 4250g és 4530g-ot mértem ma (minden másnap mérem). Ez nagyon kevés szerintem. Jah és 2900g-al született.

2013. jan. 16. 22:52
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi 1es :)

3as válaszoló: tápszeres a baba vagy anyatejes?

2013. jan. 16. 22:54
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: amikor étvágytalan lett és kapta a Maltofert, akkor anyatejes volt, de nem evett többet anyatejet, a kórházban tápszerre váltottak. Szóval anyatejes volt mikor elkezdtük, de közben tápszeres lett.
2013. jan. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem hízik megfelelően, pontosan a 2-hós oltást követően szenvedünk. 8 hónapos és csak 7 kg. :-( De ő semmit nem fogad el, sem a kanalas kaját, sem a darabosat se a tápszert. Kétségbe vagyok esve, most értük el, hogy elküldtek laborba, eddig csak legyintettek, hogy ő ilyen alkatú. Kíváncsi vagyok az eredményekre. Mosta azt várom.
2013. jan. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: nekünk a 4 hónapos oltást megkapva lett ez a problémánk. Nem eszik semmit: se táp, se tejpép, se gyümi, se főzelék. Előtte kezdtük el a hozzátáplálást 1 héttel, mindent megevett. Azóta semmit. És hízni sem hízott azóta.
2013. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :) azért reménykedem a hízásban.

hál'istennek kislányom még csak szopizik, nincs olyan hogy nem kell neki.

2013. jan. 19. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!