Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak, hogy tudjon...

Mit csinaljak, hogy tudjon kakilni a 3hetes babam?

Figyelt kérdés
Hasfajosok vagyunk abbol is kaki bajosak.amiota infacolt kap javult a helyzet rengrteget de sajna vannak napok mint ma is hogy nem megy a kaka...Probaltam meglazmerozni 3or de nem segitett lehet rosszul csinaltam?probaltam tornaztatni semmi...hogy tudnam kakira birni szegenykemet?

2013. júl. 11. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a szélcsövet.
2013. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

lázmérőt néhány milire bedugod és kisváros.


biogaia t próbáld ki, az helyes teszi a kakit is, pocit is.

2013. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Glicerines kúp 500ft a patikába. Mondd hogy babának lesz, mert felnőtteknek való is van.
2013. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

kisváros helyett mozgatod. a telo okos akar lenni. ..

még a torna is segíthet. mióta nem kakilt? tejes vagy tápis?

2013. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nem aggasztana ha nem fájna neki... mert tudom ,hogy normális pár napig ha nem kakil,de ma 5 órán keresztül játszottuk ,hogy elaludt majd 3 perc múlva felsírt és húzgálja a lábát éjszaka is ez volt el aludt de folyamatosan erőlködött szegénykém... köszönöm mégegyszer
2013. júl. 11. 18:27
 6/10 A kérdező kommentje:
kisvárost gondoltam ,hogy kivárós akart lenni én is teloról írtam a kérdést szóval nekem is van benne hiba normális... 1 napja nem kakilt és legnagyobb részt anya tejes de már kap pótlást is hozzá délután és esténként,éjszaka elég neki a tejem.
2013. júl. 11. 18:30
 7/10 A kérdező kommentje:
kivárós hülye vagyok már a fáradtságtól mozgatod akart lenni :D
2013. júl. 11. 18:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Enyémek sem tudott kakilni 5hetes korukig. Én ha meghallottam, hogy kezdenek nyögni, már nyomtam is fel a 2grammos glicerines kúpot- hosszában félbevágva - és kb 10perc és kint volt minden. Nem szoktak rá, ez nem gyógyszer, csak mechanikai hatása van- és a gyerekorvos ajánlására adtam nekik én is. nagyon bevált, ajánlom neked is.
2013. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget volt Itthon glicerines kupom elnegyedeltem mert ez nem babanak volt hanem felnottnek.(de azt olvastam hogy ezt is szabad neki)majd furdetes utan felnyomtam az egynegyegyedet es mar ki is jott a kaki:D de annyi hogy kifolyt a pelusbol is!jo hit hogy nem szoktak ra! Koszonom a segitseget remelm ma nyugodtan tud aludni az en kis Bekam.
2013. júl. 11. 20:31
 10/10 anonim ***** válasza:

cukros kamilla tea,tápszer:lactogen Harmony(ez jó hasfájásra,szorulásra)és még szélcső ja meg Biogaia cseppek(ez szintén jó hasfájásra,székrekedésre)


Ezeket ajánlom!

2013. júl. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!