Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ha 7 hetes...

Gabszem kérdése:

Mit csináljak, ha 7 hetes babám nem tud kakilni rendszeresen? Milyen trükkök vannak a lázmérőzésen kívül?

Figyelt kérdés
pár csepp gyümölcslét lehet esetleg neki adni, az segíthet? a kamillatea nem segít, napi 1x kakil maximum de sokszor egész nap nem sikerül neki. Tápszert eszik, az orvos azt mondta ez jó tápszer. (Milumil Pepti 0+).
2012. márc. 25. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
lavelocal szirup
2012. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Őszibaracklét mondanám ha nagyobb lenne, de még ilyen picinek nem jó, kamilla tea csak. Cukorszirup esetleg egy teáskanál oliva olaj, ha tényleg semmi nem jó.
2012. márc. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyébként anyatejes babánál akár 5 napig is lehet hoy nincs kaksi, nálunk a Hippes tápszertöl nem volt szrulása
2012. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy a tápszeres babáknál sem feltétlen minden nap van kaki. mi 3 hetesek vagyunk, hasfájós a törpénk, vettünk neki szélcsövet. hasonló az elv mint a lázmérőnél, de nem szokik hozzá, és a szelek is pikk-pakk kijönnek, a kakiról nem is beszélve. akárhányszor lehet egy nap, amikor csak látom, hogy kínlódik. utána mindig jobb neki, és közben is élvezi, hogy "megkönnyebbül".
2012. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milumiltól nekünk 3 naponta volt kaki, de az is kínkeservesen. Majd tápszert váltottunk (Nestlé Beba Pro) és azóta napi 3-szor is van kaki, minden erőlködés nélkül.

Nekünk semmi más nem jött be (hőmérő, szélcső,kamilla tea, víz, tornáztatás,stb.)

Esetleg próbáld meg megbeszélni a dokiddal hogy lehet másik tápszer mellett többet kakilna.

2012. márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Lányom pont 7 hetesen ment végig ezen! Túl hamar lett tápszeres.... Egy hónapos koráig csak anyatej, ami nem bizonyult elégnek aztán két hétig este volt tápszer (pont ez mint a tiétek) Utána már csak tápszert kapott! Doki szerint túl gyorsan lett csak tápszeres...! Én akkor ezt a tápszert leváltottam a novalac székrekedés elleni tápszerére (a legjobb a világon egyébként) SZERINTEM! 3 nap után megoldott mindent.... Ja, doki nekünk is azt mondta tuti a milumill tápszer vegyek levolac szirupot (nekünk mondjunk nem vált be, sőt hallottam hozzászokik a baba) szóval én elment és recept nélkül megvettem a novalac tápszert és láss csodát 3 nap alatt lett kaki! Én a gyerekemmel sírtam mikor erőlködött és pukkant szét szinte a pici feje váááá még most is kiráz a hideg! Szóval én azt mondanám NOVALAC! Üdv: Timi
2012. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!