Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tettetek volna? Játszót...

Ti mit tettetek volna? Játszótéri történet.

Figyelt kérdés
Tegnap a 8 hónapos kisfiammal lementünk a játszótérre. Minden nap arra sétálunk, de mivel még pici csak hintázni szoktunk és nézelődünk. Tegnap nagyon felkeltette az érdeklődését a homokozó, hát közelebb mentünk. 4-5 kisgyerek játszott szépen, 2 anyuka és egy apuka pedig ott álltak a homokozó mellett és cigarettáztak.Majd azt láttam, hogy elszívták a cigit, két lépést hátrébb mentek, majd a földre dobva eltaposták a cigarettacsikket! Én úgy megdöbbentem, hogy pislogni sem tudtam....mi ez a viselkedés? Szemetelni mindenhol szégyen, cigizni is eléág ciki játszótéren, de eldobni a csikket 2 méterre a homokozótól? Látszott az is rajtuk, hogy ez egy összeszokott társaság, akik gyakran idejárnak. Milyen példa ez a gyerekeknek?
2013. júl. 11. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt büntetik is, ha nem tévedek. A játszótéren dohányozni tilos és szemetelni is tilos alapból.

Én biztos, hogy szóltam volna.

2013. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, vannak ilyenek. Ráadásul ez teljesen tilos. Azt hiszem, én se tudtam volna szólni hirtelen semmit. De ha van másik játszó, akkor inkább máshová mennék.
2013. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 intrepid ***** válasza:
2013. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk az utcában lévő játszótéren, a homokozó szélén ülve bagóznak a bunkóék! Múltkor volt olyan, hogy egyszerre 7-en dohányoztak a játszótéren!!!! Szívem szerint egyesével köptem volna le őket, de csak annyit tettem, hogy írtam a közterület felügyelőségre, hogy próbálják visszaszorítani ezeket a kulturálatlan, nyomorult bunkó parasztokat! Azt hiszed történt valami....?
2013. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Mi a multkor egy sracra szoltunk ra, mert az egyebkent baratsagos pitbullja a hintat ragta, ugy jatszott....azt mondta, nem erdekli, hivjunk a rendort verjuk a hatsonkat a foldhoz ot nem erdekli!

Szoval ebbol tanulva fogalmam sincs mit csinalnek...valoszinu ha mar nagyon irritalna csak megkerdeznem, hogy felszedte-e a gyereke 8-9 honaposan a cigicsikket a retekbol? Ezt szepen csomagolva...

Most amugyis pipa vagyok megint a dohanyzo bezzeg szulokre.

2013. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sajnos dohányzom, 8 hónapos a fiam, hozzáteszem a terhesség és szoptatás alatt nem cigiztem, de voltam olyan hülye, hogy visszaszoktam. Nos , mi is járunk játszótérre, parkba, sétálni, ide-oda, de a föld alá süllyednék szégyenemben, ha pl. játszótéren eszembe jutna rágyújtani. Vannak bunkó emberek! Nem hiszem, hogy reggeltől estig, ott ülnek és nem bírnák ki cigi nélkül. Én is kibírom, ha nem tudom bent hagyni a lakásban 3 percre még kiszaladok egy cigire, akkor majd 2 óra múlva, de ilyen helyen, soha!
2013. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sem dohányzom mióta megtudtam hogy terhes vagyok.

De a férjem igen. A kocsiba szinte mindig rágyújt, lehúzott ablaknál. Ez is állandó vitatéma köztünk, veszekszek vele hogy miért kell kocsiba be kocsiba ki-nél rágyújtani. DE!!! A játszótéren esze ágában sincs rágyújtani, félrevonul.

De ha a homokozó mellett gyújtanának rá és látnám, biztos hogy megjegyezném ha nem is konkrétan a célszemélynek de jó hangosan hogy hallja.

Bár még nem homokozik a 7 hónapos fiam, de sokszor sétálunk arra, de szerencsére még nem láttam dohányzó szülőt.

2013. júl. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én viccesen odaszólnék, hogy nem féltek hogy a gyereketek utána felveszi a csikket és bekapja?

Okoskodni az ilyen embereknek kár, szóval kár azt mondani hogy nem illik a játszótéren cigizni és nem illik szemetelni, inkább a gyereküket hoznám fel példának, talán az jobban érinti őket.

2013. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Odaküldtem volna a lányomat hogy szedje össze és dobja a kukába (ez a legújabb hóbortja, mármint a szemétszedés és kukába dobálás a játszótéren) amíg én elbeszélgetek velük. Nem hiszem hogy maradtak volna utána...
2013. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!