Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Puha, rongy játékokból,...

Puha, rongy játékokból, figurákból, nyuszi, kacsa, viziló, hányat vegyek? Nekem nagyon tetszenek de nem mindegyik sípol, vagy zörög amit kinéztem és mielőtt megrendelném M&P-tól kérnék tapasztalatokat! Köszönöm.

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
amennyit akarsz, én egyet sem vettem, de annyi van, hogy adnék belőle... ezek egy idő után szaporodnak, kapsz még ajándékba eleget, olyat is ami sipl, zörög, meg olyat is ami nem.... a pici baba meg egy sima pelenkával is elvan, ha kell neki rongy
2013. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is minimálisat. Én előre azt hiszem 2 dolgot vettem (plüss színes labda, plüss zörgőkígyó, amiket fel lehet kötni), és egyet kaptam (rongyboci), valóban szaporodnak! :) A fiam fél éves, és imádja a pillepalackokat és a pezsgőtabletta dobozát, a pelenkázótáskát, a hajamat, stb. Várj a nagy megrendeléssel!
2013. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kerria ***** válasza:
Egyet sem vettem, Férjem vett egy zenélőt,felhúzósat, azt sokszor tettem már a pocakomhoz is anno. Semmi mást, most egy kisebb láda csak ilyen plüssökkel van tele... csörög, zörög, zenél, dudál, sípol.... Ha valami nagyon tetszik, azt vedd meg, de ne rendelj sokat szerintem, mert sokat fogtok majd kapni.
2013. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nálunk az a helyzet áll fent, hogy nem fogunk kapni!

Nincs unokatesóm, se tesóm, és a barátnőim meg single-k.

És valószínűleg koruknál fogva nem is lesz gyerekük.

2013. júl. 11. 23:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Én semmi játékot nem vettem neki, de már születése előtt kb 5-6 állatkát kaptunk (mert mindenki tudja, hogy én imádom, ezért a gyereknek is azt vettek). Ami nagyon megtetszett már idővel (3 hónapos korától),azt megvettem, és vagy a nevünkben kapott egyet-egyet, vagy a nagyszülők nevében kapta meg azokat. 0 játékkal indítottunk, de már nálunk is szaporodnak nagyon durván, nem is értem, hogyan. Amúgy idővel,ha már elég nagy hozzá, neki mindegy milyen/hogy néz ki, ha zörög, vagy van rajta majszolni való, akkor bármilyen mennyiségben szívesen végignyálazzák :)
2013. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogynem fogsz,csak hiszed hogy nem.

Én se gondoltam,de az összes kolléga,szingli barátnő,de még a házsártos szomszéd néni akivel 2 éve nem beszéltünk is gyerekjátékkal állitott be.


Annyit vegyél,amennyit akarsz,én se birtam otthagyni sokat.

Persze a gyereket egy se érdekli,2 hónapja a műanyag flakonokért van meghuzatva...

2013. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Reméljük nem megy kárba amit megvettem.

Én nem bánom, mert őszintén nem szeretnék senkitől, nem origál ajándékot kapni..

Amit már más gyerek megrágcsált, kimosták stb.

Nálam még petpalack sincs, mert víztisztító berendezés van :DDD

2013. júl. 12. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!