Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nevet adjak születendő...

Milyen nevet adjak születendő kislányomnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!11 hetes kismama vagyok. Igazából még nem tudjuk a baba nemét, fiúnevet már találtunk, de ha lány lesz, akkor teljesen tanácstalan vagyok.OLyan nevet szeretnék, ami egyszerű mégis szép, de nem tucatnév, nem szappanopera név, nem túlságosan régies. A vezetéknév Szalai. Köszi szépen!!!!
2013. júl. 12. 11:15
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Szalai Noémi

Szalai Rita

Szalai Nikolett

Szalai Emese

Szalai Tímea

2013. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik az Esztella, Estilla. Szerintem nagyon szép a vezetéknevetekkel is.
2013. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
45%
Fannit és Hannát szerintem ne adj, mert minden második gyerek vagy egyikkel vagy másik névvel szaladgál az utcán. Legalábbis az én környezetemben. Nekem a Luca és a Zselyke tetszik nagyon.
2013. júl. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
45%
Jázmin,Barbara
2013. júl. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
2013. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ha lányom született volna akkor Amira Emília lett volna. :) De fiam lett az ő neve Máté. :)
2013. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Én is pont Szalai Évát akartam írni!!!!


Ugyhogy Szalai Éva!!


:)))

Az Éva név egyszerű és mégis szép és nem tucat, nem szappanopera név és szerintem nem is túl régies. :)

Azaz olyan kortalan-mert régen is szép volt és most is az, ma már inkább kuriózum egy Éva nevű kislány szerintem. És az Éva nekem pl nem olyan "régies hangzású" mint mondjuk az Erzsébet.

Szóval szerintem kielégít minden kivánságodat!

De persze Ti döntitek el!

Gratulálok a babához!!

Már tudjátok, hogy végül kislány vagy fiu?

2013. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Szalai Virág
2013. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

Kiderült már, hogy kisfiút vagy kislányt hordasz a szíved alatt? :)

2013. szept. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Most töltöm a 20. hetet, szeptember 10-én megyek UH vizsgálatra. Ha szerencsém van, akkor megmutatja magát a picur. De még mindig nemtaláltunk lánynevet :) Majd csak sikerül választani, ha úgy alakul, hogy kislány lesz :)
2013. szept. 4. 19:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!