Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kireped a 8 hónapos kislányom...

Kireped a 8 hónapos kislányom ajka, mivel kenjem? És az arcára?

Figyelt kérdés
A szája néha már vérezgetett is. Nem szomjas, nem a kiszáradás küszöbén van, sokat iszik, vizet is, meg cicizik is, állandóan pisis a pelenkája. Ez a kinti idő meg még betesz neki. Kifújja a szél is. És az arcára mit szoktatok kenni? Séta előtt vagy után?
2009. okt. 19. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egy herbária boltban vettem egy névtelen ajakápolót tavaly a babámnak. Nagyon jó. Elmondtam, hogy babának kell és ne legyen benne semmi olyan anyag ami nem neki való. A doboza már nincs meg sajnos de biztosan te is kapsz valamilyet ha bemész egy ilyen boltba.

Az arcát pedig sokmindennel próbáltam de csak egy valami vált be, a BABE testápló kérm. Minden séta előtt fél órával bekenem az arcát és a kezeit ezzel a krémmel és soha nem száraz a bőre.

2009. okt. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A védőnőm javaslatára az arcára a gyógyszertári popsikrémet kenem, nagyon jó. Az ajkára pedig a patikába kértem babának valót, ami nem vazelines, meg aromás/szinezékes.
2009. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!