Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap legurult az öt hónapos...

Tegnap legurult az öt hónapos kisbébim a franciaágyról. Semmi baja nem lett, azt hiszem inkább engem viselt meg. Más hogy van ezzel?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínű nagyobb az ijedelmed mint a baj. Jól kisírja magát és megnyugszik. Persze nem árt az óvatosság és inkább ha hagyod játszani az ágy közepén, vagy ha teheted egypléden a padlón, v a szönyegen.

Jó játékot! Sokat kíbirnak:)))

2008. jún. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia!!nekem is ugyan ez történt 2 hete!!tényleg engem is jobban megviselt mint a babámat!!szegény arcra esett csak egy kicsit lehorzsolta az orrát!!de semmi baja nem lett szerencsére!!de azért figyeljedd hogy hogy viselkedik meg nem hány esetleg!nekem is ezt mondták!! én jobban megvoltam ilyedve még sírtam is!!a férjem nyugtatott hogy semmi baj nem lesz erős kiscsaj!! neked hogy esett le??fejre vagy hátára esett??de szerintem se aggódj!!
2008. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát amikor már magamnál voltam, akkor megdicsértem, hogy milyen ügyesen tud esni. Ő a popsijával ért földet, a feje csak később "koppant", szerencsére nem nagyot. Tényleg semmi baja nem történt. Azt kell megtanulnunk, hogy ilyenkor semmi pánik!
2008. jún. 25. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!