Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptatok már ingyenes ajándékc...

Kaptatok már ingyenes ajándékcsomagot a Babakunyhótól (olyan mint a Felicitas)?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja hallottam róluk először, de most már megtaláltam az oldalukat is. Ha jól tudom 2x annyi motyó lesz benne mint a Felicitas csomagban, meg mindent házhoz küldenek, meg sok kupont adnak ami csak rajtuk keresztül tölthető le. A nyereményjátékukon már indultam is, de néhány pocakos barátnőmmel együtt hiába kerestük nem találtuk az ajándékcsomag igénylő helyet. Néhány hete ki volt írva, hogy ,,az oldal fejlesztés alatt". Akkor belenéztünk, és a ,,Pocaklakó" menünél felül, ahol a pontok vannak ott volt oldalt egy ajándékcsomag jel... Most nincs. De a Megszülettem résznél is volt egy a cumik mellett. Akinek sikerült már csomagot igényelni az el tudná mondani, hogy hogyan kell? (Illetve, hogy mit kapott) Köszönöm!
2013. júl. 14. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Én még nem kaptam, de most megnéztem és azt írja, hogy regisztrált felhasználóknak küldenek csomagot. Szóval szerintem regisztrálni kell és majd egyszer csak küldik. Én kipróbálom, köszi a tippet :)

[link]

2013. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az oldal alján van.
2013. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!