Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogyan tudok ajándékcsomagot...

Hogyan tudok ajándékcsomagot igényelni a Babakunyhótól (Ami olyan mint a Felicitas)? Itt is a védőnő ad valamit?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Meg nem talalkoztam veluk, de ha irsz nekik, akkor biztos kuldenek postan kupont vagy valamit.

En par napja kaptam meg a vedonotol a pakkot, de ilyen kupon nem volt benne.

2013. júl. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem se. Pedig úgy tudom sokkal több termékmintát adnak, meg nyereményjátékokat indít néhány naponta meg vannak kuponok nem csak kismamáknak hanem apukáknak is. Mondjuk fél éve hallottam kb hogy fog majd indulni, és hogy kb 2x annyi cucc lesz benne mint amit a Felicitas ad. Meg hogy lesz telefonos alkalmazás is.Néztem az oldalukat, hirdetik is az alkalmazást, hogy hamarosan kijön, a nyereményjátékra jelentkeztem is, de nem találom az ingyenes csomagot hol lehet igényelni... Meg azt se tudom, hogy itt is olyan mint a Felicitas, hogy nem csak egyszer küldenek? Az mondjuk bíztató, hogy partnerük a Hipp is...
2013. júl. 14. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!