Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen oliva olajat vegyek a...

Milyen oliva olajat vegyek a baba ételébe?

Figyelt kérdés
azt olvastam legjobb az extraszűz, de abból milyen márkát javasoltok. Bevallom, még sosem vettem ..
2009. okt. 19. 17:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
A baba ételébe minek tennél olajat?Nem írod,hogy milyen korú,ha már 5-6 hónapos,nyugodtan készítheted a rántást disznózsírral,mert egészségesebb,mint bármilyen olaj.Ha csak habarod az ételt,akkor nem is kell zsiradék.Az oliva nagyon drága,és semmivel sem jobb,mint a többi.
2009. okt. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jájj disznózsír? Inkább olívaolaj, mindegy milyet veszel, mind jó lesz a babádnak!
2009. okt. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sima napraforgóolajat használunk, legalábbis nekünk még azt javasolták pár hónapja.
2009. okt. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy milyen markaju, csak extra szuz legyen. Keresd a zoldes szinueket, azok finomabbak. En mediterran orszagban elek, itt a fozelekeket olivaolajjal csinaljak, es a bolti bebietelben is az van. Azert az olivaolaj megiscsak egeszsegesebb, mint a disznozsir, kerdves hozzaszolo... de nem kotekedni akarok...
2009. okt. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kell az olaj az ételébe, mivel a létszükséges vitaminok zsírokban oldódnak,pl d- vitamin, a- vitamin,stb. Az oliva nagyobbacskáknak való mert kicsit nehezebben emészthető, mint a napraforgóolaj,vagy a kukoricaolaj. Én még ezeket használom.
2009. okt. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam!! Mindenkinek érdekel a véleménye. 8 hós a baba.
2009. okt. 19. 19:27
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan hasznalhatod barmejiket! Csak ne disznozsirt!

Keres ra a neten, az oliva a legegeszsegesebb olajok egyike, ha nem a leg egeszsegesebb. Hidegen sajtolt, azt hiszem nem is kel tobbet mondanom. Oszinten megmondom, en meg sosem hallottam, hogy permetezik az oliva fakat. /De azert mert nem hallottam, meg nem biztos, hogy nem!/

Mondjuk en szerencses vagyok,csak azzal fozok. Ma peldaul olivan diszteltem spenotot.

2009. okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy hidegen sajtolt olaj legyen! Nem kell oliva.
2009. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Az oliva nem a kicsik gyomrának való.Nekünk ezt mondta a gyerekorvos.Vegyél sima de JÓ miőségű napraforgó olajat vagy esetleg lenmag olajat.Nekünk a napraforgó olaj vált be(vénusz).Jó főzőcskét!14hónapos baba anyukája.
2009. okt. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Kedves utolso! Akkor miert van az itteni bebikajakban olivaolaj? (Mediterran orszagban elek...) Csak a mediterran eghajlaton szuletett babak gyomra birja?
2009. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!